Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Pro vaše uši: Pillow Talk

Rádi bychom vám představili novou rubriku, ve které vám budeme představovat zajímavé projekty, producenty a novinky na elektronické scéně. Vaším průvodce bude náš redaktor David Charvát aka Nepallos.
Přidat na Facebook
V prvním díle této rubriky si představíme skvělý americký projekt Pillow Talk. Ačkoliv vznikli teprve před pár lety, vězte, že mají co nabídnout. Propojují popové melodie, klasické r&b, soul a boogie s rytmy současné house music a takto vystupují živě v klubech takřka po celém světě. Dokonale se jim daří spojovat říše elektronické a instrumentální hudby, a když k tomu připočteme jejich nezaměnitelnou image (vždy s kravatou) vzniká opravdu jedinečný zážitek.

Členy této kapely, pocházející ze San Franciska, jsou zpěvák Samy D se svými leckdy odvážnými a vášnivými vokály, dále špičkový multiinstrumentalista Ryan Williams, jenž zvládá hru na kytaru stejně dobře jako klávesy. A v neposlední řadě je tu Michael Tello, dle mého skromného názoru duše celého projektu se skvělým citem pro elektroniku.Skladby Pillow Talk jsou tak rozmanité, jak jen mohou být. Ať už se jedná o synthpopový singl Lullaby, kde je patrná inspirace zvukem 80. let nebo spíše funkový track We All Have Rhytm a třeba u skladby Devils Run už se bavíme o čistém rock and rollu. Vydávají také pomalé elektronické balady (Naive), ale i vyloženě housové hymny (If I Try). To vše můžeme slyšet na jejich debutovém a zatím jediném albu Je Ne Sais Quoi vydaném na jejich domácím labelu Wolf+Lamb.Pillow Talk můžete vnímat jako soundtrack pro dlouhé zimní noci, ale i slunné dny, jejich tvorba zahrnuje vše, co od takové kapely požadujete - ať už pro chvíle domácí pohody nebo i pořádně rozjetou party. Příjemný poslech.Autor: David Charvát/Nepallos - Vychytane.cz
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 6. 2. 2015 19:00
Chovancová, Michaela. 2015. Pro vaše uši: Pillow Talk. Vychytané.cz. [Online] 6. 2. 2015. [Citace: 27. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8719. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Pro-vase-usi:-Pillow-Talk
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.095s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.239.75.52
Serverový čas: neděle 27. listopadu 2022 13:24