Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

ClubLife Radio Tour in Vsetín

Clublive Radio tour rádia Kiss Publikum se naplno rozjede už tuto sobotu 8.12.07 ve vsetínském Bunkru. Poprvé se ve Vsetíně představí DJs Milhaus, Tuta a Paolo!! A navíc zakoupením lístku můžete také vyhrát mobilní telefon..
Přidat na Facebook
DJ Milhaus
Vlastním jménem Miloslav Kopal odstartoval svou kariéru v roce 2001. Hudbě se věnoval již od roku 1998 a velmi dobře se v ní také orientoval.
Vraťme se však k jeho začátkům - společně s DJem L´SaDou působili jako rezidenti klubu 603 ve Zlíně, kde také pořádali spoustu nejrůznějších akcí. Můžeme o něm říci, že je zakladatelem a pořadatelem party Celebration for Friends.

V roce 2005 začíná vystupovat v jednom z nejprestižnějších klubů české republiky – pražském klubu Duplex, kde působí po boku takových hvězd jako jsou Tommy Rogers, Michael C, Peet a další. Vystoupil také v pražském Abatonu na party Magnetic, kde společně s ním zazářili i Michael Burian a německý DJ Moguai. Jeho působení po celé České republice se neustále rozšiřuje o další nová místa, můžete se s ním setkat v nejrůznějších klubech či na větších akcích.

Milhaus je také velmi příjemný společník s dobrou náladou. Svou hudbou se snaží získat si příznivce, což se mu daří a posluchače dokáže potěšit nejrůznějšími hudebními žánry.
www.djmilhaus.cz

DJ Milhaus + DJ Tuta
Dvojice českých DJů Milhaus a Tuta, kteří svá umění dali dohromady v roce 2004, už společně dosáhli spousty úspěchů. V druhé půlce roku 2006 odletěl Milhaus, kontaktován anglickou agenturou, do čínského města Guangzhou, kde se stal residentem klubu YES.

Ve stejném roce hostil tento klub jména jako Paul Van Dyk, Tiësto, John Digweed, Ronski Speed, Niklas Harding, Martin Rooth, Marc Van Linden, Simon Peterson, Ron Van De Beuken, 4 Strings, Kyau vs. Albert, Scot Bond, Thomas Bronzwaer, John O’Bir .... Milhaus působil v YES od konce června 2006 společně s anglickým DJem Andy Jamesem.

Původně byl kontrakt sepsán na tři měsíce, ale po velmi úspěšných vystoupeních byl prodloužen na další tři měsíce, při kterých již Andyho Jamese nahradil Milhausův kolega DJ Tuta. Od února 2007 se po návratu domů naplno věnují českým fanouškům.

DJ Paolo
Začalo to někdy v roce 2000, od té doby zavítal na spoustu akcí, od soukromých večírků, firemních akcí, přes vesnické diskotéky až po městské kluby. Za tu dobu nasbíral mnoho zkušeností a získal spoustu kladných referencí.

V současné době hraje z CD a vinylů, produkce je zaměřena na aktuální house, club, disco a r&b music. Na přání hostů je možno oldies 70. - 90. léta. Během večera zazní všechny zásadní taneční hity a díky bohatým zkušenostem se návštěvníci vždy dobře baví.
www.djpaolo.czPOZOR! POZOR! POZOR!

Vlezné : jen 70,- Kč !
Start: 22:00

VSTUPENKY JSOU NAVIC SLOSOVATELNE! Vítěz si odnese nový mobilní telefon!

Fotoreport je samozřejmostí!
DaDiKa
(Petra Daňková)
středa 5. 12. 2007 08:00
Daňková, Petra. 2007. ClubLife Radio Tour in Vsetín. Vychytané.cz. [Online] 5. 12. 2007. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=866. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/ClubLife-Radio-Tour-in-Vsetin
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.057s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.136.189
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 01:24