Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Nefertiti!

Milí příznivci tance, žen a zábavy, dne 8.12 se ve Velkém kině Zlín uskuteční nezapomenutelná taneční show - Nefertiti. Na tomto orientálním festivalu se vám představí nejlepší sólové tanečnice českého orientálního nebe a všechny velké taneční školy ze Zlína a okolí.
Přidat na Facebook
Nejkrásnějším vrcholem celého programuji bude vystoupení taneční hvězdy Sharon Kihary z USA, která divákům předvede netradiční styl orientálního tance nazývaný tribal. Tato tanečnice patří mezi členky nejúspěšnější skupiny břišních tanečnic Bellydance Superstars, jejichž show obletěla celý svět. Jako doprovodná akce k festivalu Nefertiti je uspořádám i workshop s Sharon, který láká nejen příznivkyně české taneční scény, ale také zahraniční tanečnice. Tribal styl v posledním roce zažívá v naší republice obrovský boom. Vznikl jako kmenový tanec žen na oslavu jejich soudržnosti, jemnosti i síly.

Další zajímavou doprovodnou akcí je seminář se Shereen – břišní tanečnicí českého původu, která slaví úspěchy především v Anglii, ale její vystoupení mohli shlédnout i diváci ve Franci, Egyptě, Spojených Arabských Emirátech,..
Neméně zajímavým bude i velký orientální bazar, který bude celou akci doprovázet. Na něm budete moci zakoupit penízkové šátky, které jsou nezbytností každé tanečnice, ale i celé kostýmy, náhrdelníky, náušnice, výukové videokazety atd.

Festival navazuje na velmi úspěšnou show Aphrodité, která proběhla ve Velkém kině v prosinci 2006 a byla beznadějně vyprodána, pro tento rok je ale pro diváky připraven nový, ještě zajímavější program. Celá show, která trvá asi 2 hodiny, bude pestrobarevnou přehlídkou překrásných kostýmů. Bude vám předvedeno to nejzajímavější co exotický svět orientu nabízí. Mimo klasického raks sharki, uvidíte dynamická drum sóla,tribal fusion, tanec s mečem, se závojem, s křídly Isis, bollywood, velkou indickou svatbu, arabsko – španělský mix, hawaiský tanec,..
V orientálním tanci nachází zálibu stále více žen. Je ideální kombinací procvičení celého těla a relaxace. Neméně důležitý je příznivý vliv zdravotní problémy, kterými dnes trpí stále více žen. Je doporučován při bolestech zad, kloubů, či při problémech s otěhotněním, Břišní tance není omezen věkem, postavou ani talentem, může se ho naučit každá žena, protože pro ně byl stvořen.
Za zmínku stojí také to, že část výtěžku z každého prodaného lístku bude věnován dětem na zlínský stacionář.

Proto neváhajte a přijďte! Zažijete nezapomenutelné představení při kterém se na pódiu vystřídá 72 překrásných orientálních tanečnic ,všech věkových skupin, v sólových i skupinových tancích a také podpoříte dobrou věc!

Na všechny se srdečně těší: Sharon Kihara, Amaya , Oriana, Mona, Delila, Katka Krejčová, Rosa Line, Jana Norková, Sandra+ Sachmara, Shereen, Salma, Maya. Vstupné na tuto akci činí 310 Kč, lístek je možno zakoupit ve Velké kině Zlín, ve studiu IN( náměstí Míru), nebo objednat na tel. Čísle:605 502 818 nebo na maya.aphrodite@seznam.cz

.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pondělí 3. 12. 2007 17:09
Prachař, Štěpán. 2007. Nefertiti!. Vychytané.cz. [Online] 3. 12. 2007. [Citace: 8. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=864. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Nefertiti!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.094s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.65.63
Serverový čas: čtvrtek 8. prosince 2022 00:08