Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Na Winter Arenu dorazí Zomboy a Loo and Placido!

Britský elektro producent Zomboy přijede poprvé do České republiky, aby doplnil už tak nabitý line-up festivalu Winter Arena.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Winter Arena
pátek 20. února 2015 21:00
(konec +- sobota 21. února 2015 04:00)
Skiareál Klínovec
(CZ)
Zomboy je kombinací tvrdého elektra, dubstepu a d'n'b, takže Klínovec zažije pořádnou dávku bass music. Dále na Winter Areně vystoupí francouzský party projekt Loo and Placido, který letos v létě sklidil v Česku obrovský úspěch. Vstupenky jsou nyní v předprodeji za zvýhodněnou cenu v síti GoOut.

Symbióza kvalitní hudby a zimních adrenalinových sportů se osvědčila už minulý rok, kdy dorazila bezmála tisícovka návštěvníků a i díky tomu se letos chystá velké pokračování. O víkendu 20. až 22. února příštího roku se tak ve Skiareálu Klínovec představí zahraniční špičky současné hudební scény a doplní je nejznámější tuzemská jména. Line-up zimního festivalu Winter Arena je od minulého roku mnohem rozmanitější a organizátoři připravují spoustu dalších novinek.

Stejně jako minulý rok, i letos bude sobotní den patřit SNB a FREESKI závodu v disciplíně slopestyle o prize money v hodnotě 80 000 Kč. Diváci se navíc mohou těšit na atraktivní večerní Best Trick contest. Závod proběhne za účasti nejlepších českých jezdců. Široká veřejnost si může na vlastní kůži vyzkoušet atmosféru závodů v nedělním Public Contestu a vyhrát některou z hodnotných věcných cen.

Novinkou letošní Winter Areny je spojení se serverem Freeride.cz, který přiváží na Klínovec zastávku Just Ride. Stanové městečko se tak promění v jedno velké test centrum, kde si lidé mohou vyzkoušet komplet snb a ski vybavení po celý den, a to zdarma.

Vstupenky jsou nyní k dispozici v síti GoOut za cenu 590 Kč. Na místě vyjde lístek na 690 Kč. Stejně jako v minulém roce jsou k dispozici i festivalové balíčky, které kromě samotného vstupu na všechny tři dny festivalu zahrnují dopravu, ubytování nebo třeba skipas. Cena víkendového balíčku startuje na 1 450 Kč a návštěvníci si jej mohou pořídit na webu festivalu WINTER ARENA. Pro nejnáročnější jsou stále k dispozici VIP vstupenky, které vám poskytují možnost využít VIP bar, lounge zonu, catering či setkat se s vystupujícími umělci.

Vstupenky: GoOut.cz, Ticketpro

Vstupy a balíčky můžete zítskat také zdarma! Vyzkoušejte své štěští ve videosoutěži o balíčky s VIP vstupem (http://www.winterarena.cz/soutez/) nebo se staňte naším promotérem a odměnu máte jistou (http://www.winterarena.cz/promo/rules)!

Více na www.winterarena.cz

Zdroj: Fource Entertainmen
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 18. 12. 2014 08:30
Chovancová, Michaela. 2014. Na Winter Arenu dorazí Zomboy a Loo and Placido!. Vychytané.cz. [Online] 18. 12. 2014. [Citace: 4. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8616. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Na-Winter-Arenu-dorazi-Zomboy-a-Loo-and-Placido!
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.111s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.235.78.122
Serverový čas: pondělí 4. července 2022 01:21