Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

MILÁČCI ZE SILNICE

Upozornění, jestli jste milovníky plyšáčků a zvířátek, raději nečtěte dál.. protože je to morbidní konec roztomilých zvířátek
Přidat na Facebook
Nevíte co koupit k Vánocům? Mám pro Vás tip! Věru, trochu netradiční, někomu může způsobit nevolnost, ale zato pro šprýmaře jako dělaný. A hlavně, není nad to, připravit se předem na to, kdyby Vám náhodou nějaký nemilosrdný řidič převálcoval vašeho miláčka..:(

Na trhu se to hemží samými zvláštnostmi. Začalo to hračkami v podobě mikrobů a bakterií, tentokrát to zašlo dál. Skupinka anglických nadšenců začala vyrábět plyšové hračky dosti věrohodně přejeté!

Prvního v řadě nechali přejet Méďu Škublíka. Domů si ho odnesete v plastovém pytli na mrtvolky a na tlapičce najdete identifikační cedulku, která vám ujasní co to roztomilé zvířátko tak nehezky sprovodilo ze světa. Škublíka zrovna odkrádloval rychle jedoucí mlékařský vůz (to asi, aby mu nezkyslo mléko:)), který ho srazil minulý čtvrtek v jedné z londýnských ulic.

A aby v tom meďánek nebyl sám (lépe umírat společně) a vy měli větší výběr, do márnice ho doprovodí ještě Zajíček Zmáčklík, ježek Skvrnka a Lasička Třeskáček. Jejich konec připraví např.: přejetí golfovým vozíkem či pojízdnou prodejnou kebabů. Vychytávkou hraček je na bříšku umístěný zip, díky kterému je možné krásně vyvrhnout vnitřnosti a poté je zase hezky nacpat zpátky. :) Očička mají vytřeštěná a jazyk nejeví známky života. Třešničkou na dortu (teda zvířátku) je vzorek pneumatiky, smrtícího stroje, přes jejich zádíčka.


Tvůrci hraček ze seskupení Compost Communications se stylizují do jakýchsi teroristů hraček. Jeden z výrobců, Adam Arber (33) z Londýna, řekl: „Dostal jsem ten nápad díky psu mé tchýně, který je opravdu odporný. Napadlo mě, že by to mohla být skvělá hračka. Poté mi jeden kamarád ukazoval fotografie nějakého přejetého zvířete a mě napadlo, že spojení těchto dvou věcí by mohlo dát úžasný výsledek.“

Dle výrobce jsou hračky ideální pro někoho se smyslem pro humor. Kdo se nenechá lehce naštvat. Stojí přibližně 950 Kč a v prodeji jsou od tohoto víkendu v londýnském Play Lounge a od poloviny prosince, také na internetových stránkách roadkilltoys.com.

Já nevím jak vy, ale já už rozhodně po nějakém zvířecím umrlečkovi toužím. Tak štastné a veselé...
Verushka
(Veronika Jarešová)
úterý 4. 12. 2007 08:00
Jarešová, Veronika. 2007. MILÁČCI ZE SILNICE. Vychytané.cz. [Online] 4. 12. 2007. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=861. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/MILÁCCI-ZE-SILNICE
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.13s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 100.24.118.144
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 02:52