Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

TATA BOJS nadělují dva nové klipy

A hlásí vyprodanou Archu
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Tata Bojs - Křest vinylového SP Strana A
čtvrtek 18. prosince 2014 20:00
(konec +- pátek 19. prosince 2014 00:00)
Divadlo Archa
Praha (CZ)
Pokud si myslíte, že vás filutové z Tata Bojs už jen tak něčím nepřekvapí, držte si klobouky, čeká vás jízda, konkrétně klipová! Kapela totiž vůbec poprvé ve své bohaté kariéře souběžně přichází hned se dvěma videoklipy. Vznikly k písním Antikvariát a S ní z chystaného vinylového singlu Strana A. Desetipalcový vinyl, který předznamenává nové album chystané na jaro 2015, "tatáči" pokřtí už toto úterý 16. 12. v brněnském klubu Fléda, kde bude vinyl také poprvé v prodeji a o dva dny později, tedy 18. 12. v již vyprodaném pražském Divadle Archa."Strana A není klasický singl ve smyslu – tady máme hitovku, kterou chceme tlačit a protože vinyl má dvě strany, je tu ještě jedno 'béčko'. My máme obě strany A! Ani jedné písničce nechceme dávat větší důležitost, proto jsme se rozhodli natočit klipy dva. Tohle jsme ještě nikdy neudělali. Oslovil jsem dva režiséry, pustil jim demáče a nechal je, ať si sami vyberou. Každý si nezávisle vybral jinou, takže paráda a bez hádky," říká Milan Cais.

Antikvariát si vybral režisér Štěpán FOK Vodrážka, který má na svém kontě mj. klipy pro Never Sol, Kláru Vytiskovou nebo Vladimira 518. Místo aby vsadil na kulisy zapadlého antikvariátu, nahlíží na píseň trochu jinou, hororovou optikou.

"Mým záměrem bylo zkoncentrovat všechna hororová klišé do jednoho krátkého ultra hororového příběhu. Antikvariátem mojí generace je videopůjčovna, proto náš příběh začíná právě tam. Já sám se hororů doopravdy bojím, pro mě šlo tedy i o určitou formu autoterapie. Což zafungovalo. Hrozně - při prvním zhlédnutí celého střihu jsem se otáčel za sebe, jestli se mě někdo nechystá rozčtvrtit," vysvětluje Vodrážka, jenž s Tata Bojs spolupracoval poprvé.To režisér klipu ke skladbě S ní Jan Těšitel už s Tata Bojs v minulosti točil, konkrétně klip k recyklované verzi Pěšáků. "Bylo skvělé na tuto předchozí úspěšnou spolupráci navázat. Písnička S ní má zajímavou strukturu připomínající filmové vyprávění. Hudebně obsahuje nečekaná místa, což jsme se snažili zrcadlit i v samotném videoklipu," komentuje nový klip Těšitel.

Obě písně samozřejmě zazní naživo v úterý 16. 12. na brněnském křtu v klubu Fléda a 18. 12. na pražském křtu v Divadle Archa. Ta sice už hlásí vyprodáno, ale na Flédu ještě nějaké vstupenky zbývají, takže kdo nesehnal lupeny do Prahy, hurá na vlak směr Brno! Vstupenky jsou k dispozici v sítích Ticketportal a SMS Ticket nebo v Domě Pánů z Lipé a prodejně Indies.Dodal: Lukáš Kadeřábek
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 16. 12. 2014 12:00
Chovancová, Michaela. 2014. TATA BOJS nadělují dva nové klipy. Vychytané.cz. [Online] 16. 12. 2014. [Citace: 1. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8607. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/TATA-BOJS-nadeluji-dva-nove-klipy
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.115s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.239.119.61
Serverový čas: středa 1. února 2023 10:32