Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Kozy, kozy, kozičky...

Omlouvám se milé dámy, slečny, ale už je to tak! Češky, a tedy i vy, mají největší.. ehh, nejkrásnější prsa na světě..
Přidat na Facebook
Mluvit o ženské kráse je jedna z nejlehčích věcí na světě a posoudit co je nejpěknější, je zas to nejtěžší. Nejsem odborníkem světa znalým, ale koupit spodní prádlo pro svou slečnu už dávno umím. Dokonce se nečervenám a pot mně nepolívá od hlavy až k patě :o) To sem byl ještě mladý, to mi bylo dvacet :o)

Jak si ale mohu dovolit tvrdit, že češky jsou na tom nejlépe? Přeci jenom sem ve škole dával občas pozor a tak vám mohu občas napráskat to, co se dočtete jen v marketingových zprávách o průzkumu trhu a předpokládaných trendech v prodejnosti..

Každá velká společnost si dělá průzkum prodejnosti a nejinak je tomu u Marks & Spencer. Ti když dělali celosvětový průzkum prodejnosti spodního prádla – podprsenek, došli k závěru, že celosvětovým průměrem je velikost 75 B.

Toto je ten pravý důvod proč třeba v New Yorkeru neseženete pořádnou podprsenku třeba o velkosti 75 D nebo DD. (Občas je tam mají, ale sou buď strašně rychle vyprodané, nebo vám nesedí, tak jak potřebujete).Při bližším pohledu do statik prodejnosti u specializovaných obchodů (Spoltex, Bellinda, Triola..) nebo do našich fotoreportů (jeden hodně výstižný je tady..) zjistíme, že v ČR jsou jasně neprodávanější velikosti D a DD :o) No dobře, tak ne :o) jasně, že je to velikost 80 C (pánové to jsou „trojky“) a ty Déčka, ty už jsou na vzestupu :o)

Mládí má v oblibě push-up a o stáří se bavit raději nebudeme. Kupujete podle toho, jak podprsenka vypadá a jak bude fungovat. Je to sice paradox všech marketingových studií, ale nejčastěji kupujete podprsenky s vyndávajícími vycpávkami, které tvarují dekolt. Lépe se prodávají hladké vyztužené podprsenky z elastických úpletů jako jsou lycra nebo tactel.

Do barevné divočiny se moc nepouštíte. Dáváte přednost klasice – černá, bílá a tělová. Pokud nakupuji já (a téměř celé mužské pokolení) dáváme přednost červené, vínové a podle nálady i bledě modré :o) .. Dyť těch bílých a černých máte plnou skříň :o) tak to chce nějakou změnu.. Třeba klidně pastelové barvičky…Zelenou, modrou, růžovou..

Je rozdíl, když jdete nakupovat s přítelem, mamkou nebo sama.. Pokaždé se utratí jiná suma peněz, pokaždé se koupí úplně něco jiného. Ve finančních výdajích vede jednoznačně bohatý tatínek a záletný přítel :o) .., pak následuje maminka ( nečekaně, že :o) je to přece držitelka financí) no a pak jste vy.., sama chudičká nebohá (penízky si šetříte na jiné části oblečení, přeci jen takové, co jsou více vidět). Ale pokud jste finančně nezávislá, doslova řádíte :o)

Průměrná útrata je někde mezi 400 až 800 korun, podle toho s kým a jak nakupujete. Tyky intenzita prodeje má své zákonitosti. Dá se říci, že nejvíce prodává před vánoci a kolem sv. Valentýna. To asi nejvíce nakupují pánové :o) No a vy ženy, určitě na jaře. Shazujete kabáty a kožichy a přeci jenom je na vás trošku víc vidět..A kolik podprsenek za rok si koupíte? Je to různé, každá jste nějaká, ale v průměru 4 ne však více jak 6. I tomto se můžou průzkumy a studie plést. Je to jenom cár papíru s písmenky.. Já nejraději preferuji práci v terénu :o)


majkl
(Michal Gaja)
středa 6. 9. 2006 08:00
Gaja, Michal. 2006. Kozy, kozy, kozičky... . Vychytané.cz. [Online] 6. 9. 2006. [Citace: 12. 8. 2020.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=86. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kozy,-kozy,-kozicky...
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.073s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2020
Vaše IP: 3.228.10.34
Serverový čas: středa 12. srpna 2020 19:26