Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Adrian Hour - jihoamerický techno jezdec headlinerem Christmasky

Pojďme si tohoto charizmatického producenta blíže představit!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Christmas Party
čtvrtek 25. prosince 2014 20:00
(konec +- pátek 26. prosince 2014 06:00)
L-Klub/Výstaviště ABC
Pardubice (CZ)
Oslavte společně s námi 15. narozeniny pardubické Christmas party, které bude vévodit techno talent dnešní doby – Argentinec Adrian Hour, který v současnosti dobývá charts svými osobitými tracky na labelech jako je Toolroom, Suara nebo Toolroom Trax. Pojďme si tohoto charizmatického producenta blíže představit!

Ve svých 18-ti letech Adrian Hour začal prezentovat svůj sound v předních argentinských klubech ve formaci 2 Robots, jejíž ystoupení probíhala na 2 mixy a 4 decky a seskupení neotálelo ani s prací ve studiu a vydalo spoustu zajímavých releasů na kvalitních labelech po celém světě.

V roce 2013 se Adrian – rodák z Buenos Aires rozhodl věnovat se solové kariéře a tentýž rok vydává EP s názvem Speaking Groove na renomovaném vydavatelství Toolroom, jehož majitelem je ikona elektronické hudby Mark Knight, který si Adriana velmi oblíbil a jako jednomu z mála producentů nabídl tvorbu remixu kultovní britské kapely Underworld a jejich tracku Downpipe.

Kromě již zmiňovaného Toolroom records vydaly jeho tvorbu na labelech Suara, Yoshitoshi, Xela Digital, Noisetilt rec., Natura Viva či Renesanz.

V České republice si Adrian odbyl svou premiéru loni na festivalu Svojšice, kde se tento rok představil jako LIVE projekt. Rok 2014 byl pro tohoto sympatického producenta opravdu přínosný. Kromě nespočtu kvalitních releasů trávil velkou část letní sezóny na Ibize, kde vystupoval na několika eventech pod hlavičkou labelu Suara a od podzimu je součástí turné Toolroom Live, v rámci kterého vystoupí například v Londýně, Sofii, Záhřebu nebo na BPM Festivalu v Mexiku.

Jsme velice rádi, že 25.12. zavítá do České republiky na 15. výročí Christmas party do Pardubic!

Předprodej vstupenek na 15. narozeniny Christmas party:
Pro podporu kultury bude pro návštěvníky ve věku 17 – 21 let (včetně) připravena speciální edice vstupenek za zvýhodněných 150,- Kč, které budou k dostání pouze na www.christmasparty.cz Ostatní zájemci si mohou kupovat vstupenky v předprodeji za 270,- Kč včetně všech poplatků a DPH v prodejní síti Ticketportal (www.ticketportal.cz) a nebo přímo na www.christmasparty.cz

Dodala: Monika Dzingelová
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 15. 12. 2014 11:00
Chovancová, Michaela. 2014. Adrian Hour - jihoamerický techno jezdec headlinerem Christmasky. Vychytané.cz. [Online] 15. 12. 2014. [Citace: 3. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8598. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Adrian-Hour---jihoamericky-techno-jezdec-headlinerem-Christmasky
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.108s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.212.99.248
Serverový čas: pátek 3. února 2023 11:44