Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Buďte v tom!

Staňte se s Katalyzátorem spolutvůrci nového klipu k písni Indiánky Lenky Dusilové a Baromantiky!
Přidat na Facebook
Indiánky, bezmála šestiminutová úvodní píseň z nového alba Lenky Dusilové a Baromantiky V hodině smrti spěje k obrazovému ztvárnění.

Oprávněnou pozornost vzbuzuje nejen skladba samotná, ale také jména tvůrců klipu – Michala Matouška a Martina Smékala. Ti jsou aktuálními vítězi celosvětové soutěže o nejlepší videoklip pro legendární britské Underworld a společně s Lenkou Dusilovou a „baromantiky“ se rozhodli přizvat ke spoluúčasti na vzniku klipu Indiánky všechny své příznivce!

Prostřednictvím Katalyzátoru (www.katalyzator.cz) může kdokoliv přispět částkou podle svých možností a na oplátku získat originální odměny, včetně exkluzivní možnosti zaslat vlastní vybraný záběr (natočený třeba telefonem), který bude do klipu zakomponován. Neméně atraktivní jsou i další prémie: kvalitní designové kousky – luxusní tričko INDIÁNKY s metalickým potiskem, placka, která svítí ve tmě, podepsané CD a filmové plakáty ke klipu, VIP vstup na křest klipu, rekvizity z natáčení nebo šance vidět klip s týdenním předstihem a v jeho závěru i své jméno v titulcích.Více informací o vzniku videoklipu i crowdfundingovém portálu Katalyzátor najdete v přiložené TZ a spolu s fotografiemi také na webu www.2media.cz

Dodala: Alice Titzová
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 10. 12. 2014 14:00
Chovancová, Michaela. 2014. Buďte v tom!. Vychytané.cz. [Online] 10. 12. 2014. [Citace: 4. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8590. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Budte-v-tom!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.067s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.80.119
Serverový čas: sobota 4. února 2023 16:19