Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Novinky filmoveho světa: Lets Dance 2 (Step Up), Underworld 3

Aneb co se děje ve filmových studiích, která herečka a herec nás budou oslňovat svojí září v následujících měsících a co se profláklo či neprofláklo?
Přidat na Facebook

Prvním příjemným překvapením, na které jsem narazila je Step up 2. Známé tváře z jednotky nám nahradí pro Evropu z cela neznáme jména jako je Robert Hoffman, Briana Evigan, Will Kemp, Telisha Shaw, Jennifer Rouse. Ale když už tak už. Koho neosloví děj si užije nářez dobré černošské muziky a energického tance.

Nemůžu předem soudit jak dopadne boj 1 vs. 2 díl, to bude záležet jen a jen na vašem v kusu. Trailer o dvojce napovídá, že bude hodně promáknutá po choreografické stránce, možná i po té hudební. Pokud se podaří stejně dobrý soundtrack jako k prvnímu dílu, máme se na co těšit..

Pro vyznavače temnějšího žánru je tu Underworld 3: The Rise of the Lycans. Bohužel se staly jisté změny, které mě trochu namíchly. Sličnou upírku Selene nahradí Rhona Mitra jako vampýrská princezna Sonja. Naštěstí boj mezi vampíry a silnými vlkodlaky zůstává. Vrátíme se do nelibné minulosti, kdy se vlkodlaci vzbouřili proti svým tehdejším upířím vládcům.

Nebude chybět vůdce vlkodlaků Lucien (Michael Sheen) ani krutý upíří král Viktor (Bill Nighy), kterému milá Selene tak trochu upravila v jedničce fasádu. Ale to je přeci budoucnost.. mi jdeme zpět do historie počátku sváru. Na režisérské židli vystřídá dosavadního otce obou Underworldů Lena Wisemana debutující Patrick Tatopoulos.

A největší fanoušci napětí a pořádných stříkanců krve se budou mít. Oblíbený horor z 80. let pátek třináctého se asi vrátí na plátna kin. Jason Voorhees s bílou hokejovou maskou, kterou má nechutně otřískanou a k tomu vlastní ukrutně ostrou výbavou dostane opět touhu vraždit a dávat co proto pubertálním teenagerům.

Za jeho další zmrtvýchvstání je zodpovědná produkční společnost Michaela Baye (ano, toho Michaela "Transformers" Baye), filmu se možná ujme Jonathan Liebesman, který si už porcování lidí a vynalézavých umrtí zažil dost při režírování loňského Texaského masakru motorovou pilou: Počátek..


Podle mě jsou nejzajímavější obdobím lidstva antika a středověk. Možná si to myslí i režisér Ridley Scott a na pomoc si přizval tentokrát již po čtvrté milého a udatného Russela Crowea. Tentokrát si Russel bude muset poradit s rolí šerifa z Nottinghamu, který nebyl v pověstech a historkách vůbec oblíbený a k tomu mu život stěžoval zlobivý Robin Hood, ano, to je ten chlápek, co jakože bral bohatým a dával chudým.

Šerif nebude tentokrát pojat jako záporák, ale jako oddaný chlapík krále Richarda lví srdce a snaží se i po jeho smrti udržet sny o silné Anglii. Akorát mu v tom zavazí Jan Bezzemek a taky Robínek. Objeví se i krásná Marion, která se nebude bránit „trojce“, myslím tedy, milostnému trojúhelníku mezi Hoodem a Nottinghamem…..

Další novinky příště....
joslin
(Petra Hrabalová)
pondělí 3. 12. 2007 08:00
Hrabalová, Petra. 2007. Novinky filmoveho světa: Lets Dance 2 (Step Up), Underworld 3. Vychytané.cz. [Online] 3. 12. 2007. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=859. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Novinky-filmoveho-sveta:-Lets-Dance-2-(Step-Up),-Underworld-3
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.072s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.229.119.176
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 21:41