Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Malá výškou, velká hlasem - SELAH SUE vystoupila v Praze!

Milá, drobná, charismatická, s velkým srdcem i hlasem - tak bychom mohli charakterizovat belgickou zpěvačku SELAH SUE, která se představila druhou adventní neděli v Praze. Před vyprodaným koncertem v klubu Roxy navštívila Selah pražské radio City, kde v rámci pořadu CITY LIVE zazpívala akusticky tři songy a prozradila na sebe také několik pikantností.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Selah Sue
neděle 7. prosince 2014 21:00
(konec +- pondělí 8. prosince 2014 04:00)
Roxy
Praha (CZ)
Pražské radio City 93,7 FM zve své posluchače už třetím rokem na pravidelné akustické mini-koncerty s názvem CITY LIVE, do kterých zavítaly největší hvězdy české hudební scény, pozvání přijali také zahraniční umělci. Po MELANII C, MILOW, NIGHTWORK nebo CHINASKI přivítal moderátor Petr Slíva v neděli 7. prosince ve studiu na Korunní ulici půvabnou SELAH SUE z Belgie, která tak potěšila obyvatele české metropole před svým večerním vystoupením ve vyprodaném klubu Roxy.

Drobná dívka prozradila, že ji k cestě na vrchol pomohl kamarád MILOW (v CITY LIVE na radiu City v prosinci 2013), zavzpomínala na spolupráci s CEE LO GREEN, se kterým se vlastně při tvorbě songu vůbec neviděla, nebo na tvorbu nového singlu TOGETHER. Ten dala dohromady s americkým rapperem CHILDISH GAMBINO na základě popudu kamarádů, producentů ze Skandinávie. Petr Slíva se zeptal SELAH SUE také na Vánoce v Belgii. Ta prozradila, že svátky v Belgii jsou především o velkém množství jídla, které si vaří sama, protože je vášnivá kuchařka. Naopak nemá ráda přeplněná nákupní centra, a proto si veškeré dárky objednává přes internet.Nechyběl ani pravidelný křížový výslech, ze kterého jsme zjistili, že zpěvaččino nejoblíbenější zvíře je slon, jídlo králík se švestkami, obdivuje zpěvačku LAURYN HILL a ráda čte psycho thrillery (zejména ty od NICCI FRENCH). SELAH SUE zazpívala na radiu City akusticky tři songy - z nového EP zazněly písně ALONE a WON’T GO FOR MORE, exkluzivně pak cover verze hitu VALERIE, původní song z roku 2007 od dvojice MARK RONSON & AMY WINEHOUSE.

A jak na SELAH SUE reagoval průvodce pořadem CITY LIVE, moderátor pražského radia City Petr Slíva? „Mám rád skromné hvězdy. Ne falešnou skromnost, ale ty, které si uvědomují svůj talent, ale zároveň stojí nohama pevně na zemi a jejich nos nemíří příliš vzhůru. Taková je SELAH SUE a dokázala to i v CITY LIVE. Příjemná a obyčejná holka z Belgie (v tom dobrém slova smyslu), se kterou bych šel klidně na pivo (je jedno, jestli české nebo belgické).“Odkaz na fotogalerii: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.849077545113984.1073741983.123343344354078&type=1

Foto: Ondřej Pojmon, radio City)

Dodal: Michal Krčmář
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 9. 12. 2014 09:00
Chovancová, Michaela. 2014. Malá výškou, velká hlasem - SELAH SUE vystoupila v Praze!. Vychytané.cz. [Online] 9. 12. 2014. [Citace: 5. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8583. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Mala-vyskou,-velka-hlasem---SELAH-SUE-vystoupila-v-Praze!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.136s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.70.233
Serverový čas: neděle 5. února 2023 02:01