Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Visací zámek vyhlásil "Punkové království"

Návštěvníci narozeninové oslavy 30 + 2 let legendární punkové kapely Visací Zámek v beznadějně vyprodaném pražském Lucerna Music Baru se stali svědky politického převratu.
Přidat na Facebook
Za účasti Alexandra Hemaly, který punkové příznivce přivítal pozdravem „Punk´s not dead, VY VOLOVÉ!“, kapela vyhlásila PUNKOVÉ KRÁLOVSTVÍ.

Jana Hauberta (Honnyho) regulérně korunovali Petr Hošek z PLEXIS, který předal punkovou korunu, a pornokníže Záviš, jenž se chopil předání žezla (lahváč). Samotný punkový trůn tvořila basa od piva a královskou společnost dvě krásné nahotinky. Po korunovačním ceremoniálu kapela zahrála HYMNU PUNKOVÉHO KRÁLOVSTVÍ.

Vyhlášení PUNKOVÉHO KRÁLOVSTVÍ nečekaně ohromilo a paralyzovalo celou ČR. Zavřely se některé instituce, dokonce i školy, doprava se zastavila hned na několika místech včetně D1 a ještě v současné době jsou neprůjezdné některé úseky silnic, nejedou vlakové spoje a např. ani tramvaje v hlavním městě. Pražský hrad a prezidentská kancelář se k nově vzniklé politické situaci dosud nevyjádřily.

„Punkové království je přirozenou reakcí na současnou politickou situaci. Království, kde je každý sám sobě králem a zodpovědný sám za sebe,“ dodává punkový král Jan Haubert.Druhá část narozeninových oslav čeká kapelu Visací Zámek 13. 12. 2014 v Brně na Flédě. Čerstvě korunovaný punkový král představí moravskému publiku punkovou hymnu
„Punkové království“ a další písně z připravovaného alba kapely Visací Zámek.

„Věříme, že se situace v naší zemi rychle uklidní a oslavy proběhnou v poklidu.PUNK´S NOT DEAD, VY VOLOVÉ!“

Není třeba připomínat, že pro fanoušky Visacího Zámku a občany PUNKOVÉHO KRÁLOVSTVÍ je účast na výročním koncertě naprostou povinností!!!

Předprodej v sítích Ticketpro, Ticketstream, Ticketportal a v pokladně klubu Fléda

www.visaci.cz

Dodala: Martina Jablanovská
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 3. 12. 2014 13:00
Chovancová, Michaela. 2014. Visací zámek vyhlásil "Punkové království". Vychytané.cz. [Online] 3. 12. 2014. [Citace: 28. 1. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8573. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Visaci-zamek-vyhlasil-_Punkove-kralovstvi_
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.127s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.25.27
Serverový čas: sobota 28. ledna 2023 13:26