Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

TAKY MÁTE RÁDI ZVRATY? :)

..no já je miluju.. pak si totiž připadám jako v nějaký šílený telenovele.. (taky na jednu koukám, takže v klidu zastánci mýdlových oper ala latina :) ) nebo v nějakým americkým seriálu typu Beverly hills.. a jak jsme na ně všichni koukali :)
Přidat na Facebook
Víte kdo je Sibyla?.. to byla taková paní z Bible, která toho moc věděla a asi ji někdo zabil.. to nevím, ale každopádně už je to mooc dávno co žila a je na čase aby ji někdo nahradil.. a někdy si připadám jako ona.. kromě toho, že sem šílená ženská tak ještě o sobě tvrdím tyhle nesmysly.. jj, to sem já :)
Mám důvody si tak připadat.. stalo se Vám někdy že jste řekli nějaký totální nesmysl a pak se to vážně stalo.. mno tak když zvážíte, že říkám nějaký nesmysly pořád, tak pak se není čemu divit...

Začalo to tím, že v nějakých šestnácti letech když jsem začínala chodit dračit po nocích.. otevřely se dveře a tam nějaký fešák, líbil se mi a řekla jsem nahlas: „toho chci“.. pár týdnů, měsíc, dva a byl můj.. a nehnula jsem pro to ani brvou.. No a teď předpovídám, co se bude lidem okolo mě dít v životě..
Můj poslední případ začal větou: „Nebere on to jinak než jak říkáš?“.. mnooo a teď je ruka v rukávě :) happy happy..

Je zvláštní jak mají lidi tendenci se štěstí vyhýbat a nepřipouštět si ho i když je mlátí do hlavy.. Když potkáte chlapa svých snů a bude mít na sobě nápis „Jsem ten pravý pro tebe, Teréz!“ nebudete tomu věřit.. no protože je to očividně pro mě :) dááreček :) Chci tím jen říct, že jsme strašně slepí a hloupí.. a horší, že to moc dobře víme :)

Ale někdy máte príma kamarádku (jako třeba mě) a ta vám to bude mlátit o hlavu tak dlouho dokud neuvidíte to, co ona.. někdy je to vidět na sto honů a všichni to ví, jen ti dva ne.. jj takhle moc jsme pitomí.. kolikrát se vám už tohle stalo? Všichni vám říkali, že je to mezi vámi o něčem jiném a že je to jasné, ale vy ne a ne to vidět.. a pak jste to prošvihli..
Původní téma bylo o zvratech, ale já mám zvraty i u psaní článků, takže tohle byl jakože příklad jak se to může zvrátit :D

A původní náplň článku mělo být pokračování příběhu jedné z mých kamarádek.. O tom jak jedna z nich náhodou ke štěstí přišla, tam, kde já to viděla a ona ani on ne a celou dobu jsem se tím bavila a říkala to nahlas a nikdo mě neposlouchal, ale to je na tom to kouzelný.. když otevřete oči a užíváte si to vydýchávání vašeho zvratu :)


Instinkty nelžou - říká novodobá Sibyla, pro známé Teréz:D
Teréz
(Tereza Kabrdová)
pátek 30. 11. 2007 08:00
Kabrdová, Tereza. 2007. TAKY MÁTE RÁDI ZVRATY? :). Vychytané.cz. [Online] 30. 11. 2007. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=857. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/TAKY-MÁTE-RÁDI-ZVRATY?-:)
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.099s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.77.106
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 07:05