Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Champion Sound pokřtí svůj vynil na koncertě s Black Moon

Otisk. Stopa. Značka. Milník. Vryp. Za 4 roky na scéně už jich kapela Champion Sound snad pár stihla. Prago Union. DJ Wich. Vyprodaná „malá“ Lucerna. Vyprodaná Velká Lucerna. Diamond D. Black Moon.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Enta Da Boombox
neděle 30. listopadu 2014 21:00
(konec +- pondělí 1. prosince 2014 04:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
Největší bboy akce v Evropě. A tak dál. Krom blednoucích vzpomínek a šisujících fotek po ní ale vlastně nic nezůstalo. Jakmile dozní poslední tóny jejich živýho setu, je to mrtvý. Backing band. Jenom koncertní kapela… To už ale není pravda. Champion Sound má konečně svůj vinyl.

7 palců, lahodících uchu znalců. Možná malej kousek pro někoho, ale obří skok pro Žampyjon Saund. Malej velkej vinyl a co je malý, to je hezký. Asfalt navíc přichází zase ve chvíli symbolickou hned dvojitě. Když končila první éra týhle kapely a loučil se bubeník El Boogie Man, „zvěčnil se“ do pecky “Kdo s koho“ na poslední desce Prago Union. Teď končí etapa další, sbohem kapele dává basák Watcha aka Le Dženda, ani on ale neodejde jen tak. Jeho basa v breaku úvodní pecky “Come To The Cypher“ patří k vrcholům celého opusu. Velkej odkaz na věčnost. A symbolika druhá? Vinyl, nahraný v Red Bull Studiu v Kodani s hostující ikonou bboyingu jménem Storm na majku a kulovým esem turntablism hry jménem DJ Static za koli z oceli vychází právě tak na čas, aby ho Champion Sound mohli pokřtít na pražské zastávce evropského tour, co jedou s Black Moon. Tj žádný Béčkový občani, ale generálové dynastie Boot Camp Clik. Klasici klasického rapu z klasických devadesátých let, co jsou doma klasicky v Brooklynu aka Bucktownu s jejich klasickou první deskou Enta Da Stage. Parta co obvykle působí v klasické rapové sestavě 2MCs (Buckshot & 5ft) a 1 DJ (Evil Dee), jen tentokrát neklasicky a ještě líp s kapelou, ověřenou na Hip Hop Kempu a neklasicky je i více jak „dvacet let poté“ v nejlepší formě.

Zase jednou u í do světa. Bucktown to Kadaň to Vyšehrad, všechno se to protne v neděli 30.11. v Lucerna Music Baru. Koncert Black Moon + Champion Sound, DJ sety alá Richard a Quip, křest vinule CHS… Poslechni Storma a „come to the cypher“ do jediného klubu, kde jako dokonale kulatý cypher vypadá i pódium.

Vstupenky v předprodeji za 350 Kč (+ poplatky) na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatku), na www.musicbar.cz a v předprodejních sítích GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal a Eventim. Na místě za 390 Kč. Vinyl Champion Sound ft. Storm & DJ Static – “Come To The Cypher / No Half Steppin“ bude v Neděli 30.11. k mání za 200 Kč v LMB a od pondělí 1.12. i v obchodech BoomboxShop.cz, Garage Store, Phono.cz, Music Town, UMerkura.cz, SignalGenerator.cz nebo ArtAttackShop.sk.

Dodal: Affro / Boombox
Missquire
(Michaela Chovancová)
neděle 30. 11. 2014 11:00
Chovancová, Michaela. 2014. Champion Sound pokřtí svůj vynil na koncertě s Black Moon. Vychytané.cz. [Online] 30. 11. 2014. [Citace: 28. 1. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8562. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Champion-Sound-pokrti-svuj-vynil-na-koncerte-s-Black-Moon
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.244s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.25.27
Serverový čas: sobota 28. ledna 2023 15:17