Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Kubánské turné s Havanou míří na Vysočinu a pak už jen Zlín..!

Do Jihlavy se valí houseová brigáda z Prahy a hektolitry skvělého rumu z Kuby! Už tuto sobotu - 1. prosince proběhne v místním kulturním domě DKO jedna z posledních zastávek populárního turné Havana Club Tour de Bar. A na koho se můžou na Vysočině těšit?
Přidat na Facebook
Na desky a světýlka Chrise Sadlera, matadora Trávu, neúnavného kaliče a stále výborného dje Loutku a otce - zakladatele tohoto turné Mania! Stejně jako v předchozích osmi zastávkách se proti sobě postaví nejlepší vybraní barmani z celého kraje a bude jen na návštěvnících party, na kterého ukážou, aby řekli: Ty si nejlepší!

Že je na party s kubánským rumem Havana Club vždy o zábavu dobře postaráno, dokazuje fotogalerie, které najdete na webu k party - www.tourdebar.cz - Tam se také dozvíte, jaká jsou pravidla barmanské soutěže. Dobře si je prostudujte, aby jste správně vybrali vašeho favorita a neutráceli zbytečně peníze u konkurence.

V exkluzívní "smoking D lounge" zóně bude celou noc probíhat zajímavá soutěž o iPod! Tak se tam nezapomeňte se stavit. Příjemným zpestřením každé akce je světelný park doplněný o vychytané videoprojekce.

Na předchozích mejdanech s Havanou zatím vystoupili Layo&Bushwacka, Louis Osbourne, Terry Francis, Dimitry a řada dalších. Velké finále proběhne v po novém roce v Praze.

Party v DKO Jihlava začíná v 21 hodin, vstupné bude stát 150 korun.
majkl
(Michal Gaja)
středa 28. 11. 2007 08:00
Gaja, Michal. 2007. Kubánské turné s Havanou míří na Vysočinu a pak už jen Zlín..!. Vychytané.cz. [Online] 28. 11. 2007. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=856. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kubanske-turne-s-Havanou-miri-na-Vysocinu-a-pak-uz-jen-Zlin..!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.089s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 01:31