Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Kapela My Baby se ukáže v Chapeau Rouge

Přidat na Facebook
Článek se týká akce
My Baby
pondělí 1. prosince 2014 21:00
(konec +- úterý 2. prosince 2014 04:00)
Chapeau Rouge
Praha - Staré město (CZ)
"Byli prostě neuvěřitelní. Těšili jsme se, jak si spolu poprvé naživo zahrajeme a lidi skákali nadšením!" - Larry Graham, v televizním vystoupení holandské televize DWDD.

"MY BABY jsou rocková kapela, které v žilách proudí soul a dřevní blues, která je lehce politická a naživo vás svým voodoo kouzlem přivede do naprostého transu"-...

“Jste jak droga, Jste budoucnost!” – Seasick Steve

Po letech nahrávání a vystupování v pětičlenné skupině Souldiers se v roce 2012 holandsko-novozélandská trojice v sestavě Joost van Dyke, jeho sestra Cato van Dyke a novozélandský kytarista Daniel Johnston rozhodli založit svůj nový projekt MY BABY. Strávili rok ve studiu Smusic v Amsterdamu s producentem Mickey Smidem a výsledkem bylo syrové album s názvem MY BABY loves Voodoo!

Během následujícího roku se jim ozvala funková legenda Larry Graham z někdejších Graham Central Station a Sly and the Family Stone, kterého jejich nahrávky tak nadchly, že se s nimi chtěl sejít a vzít je jako předskokany na své dva holandské koncerty a do pořadu holandské televize s obrovskou sledovaností "De wereld draait door".Od té chvíle se staly koncerty MY BABY téměř kultovní záležitostí. Voodoo trans namíchaný z folku, starého jižanského blues a funku z nich udělal hvězdy i v programu SXSW v Austinu (USA) i jako předkapelu Seasick Stevea a Larryho Grahama. Jejich osobitý styl dostal název Delta trance nebo Louisiana Dub. Blues, které míří k avantgardě.

Album MY BABY loves Voodoo vyšlo v listopadu 2013. Druhé album je plánované na začátek roku 2015.

MY BABY vás chtějí očarovat - 1.prosince v Chapeau Rouge v Praze podlehněte kouzlu jejich voodoo transu a vaše nohy a ruce se dají samy do pohybu! MY BABY vystoupí v rámci programu Mad Mondays.

Vstupenky na Mad Mondays budou k zakoupení na místě za 50,- Kč do 23:30 hodin, po půl dvanácté za 100,- Kč. Kapela vystoupí na podium ve 22:00.

Více info na:
www.mybabywashere.com
www.chapeaurouge.cz

Dodal: Michal Rejzek
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 28. 11. 2014 09:00
Chovancová, Michaela. 2014. Kapela My Baby se ukáže v Chapeau Rouge. Vychytané.cz. [Online] 28. 11. 2014. [Citace: 3. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8555. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kapela-My-Baby-se-ukaze-v-Chapeau-Rouge
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.088s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.211.239.1
Serverový čas: pátek 3. února 2023 15:22