Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Před Lamb si odbudou českou premiéru bristolští The Ramona Flowers

Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Lamb
úterý 2. prosince 2014 20:00
(konec +- středa 3. prosince 2014 03:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
The Ramona Flowers vznikli před dvěma lety a rozhodli se hned na začátku vytvářet hudbu podle svých představ. Míchají elektroniku, rock, indie, neuvěřitelný falzet zpěváka Stevea Birda a velkou dávku emocí. Na rozdíl od mnoha hlasitých kapel The Ramona Flowers ukazují, že ztišená hudba může zaznít pořádně nahlas.

The Ramona Flowers předskakovali mnoha kapelám - hráli s Bastille a Bombay Bicycle Club, Alt-J, Everything Everything, Hot Chip, Ladytron jim dělali remix a časopis NME popsal jejich plastický sound jako něco, co mohlo zaznít na albu Kid A od Radiohead, zatímco The Guardian je přirovnal k sladkému indie zvuku takových The Temper Traps.

Jejich hudební pouť začala v Bristolu, městě, které dalo světu Trickyho, Portishead, Massive Attack a Goldfrapp. Kamarádi ze školy -Sam James (kytara), Wayne Jones (basová kytara) a Dave Betts (klávesy a kytara) založili kapelu a prokousávali se k své vytoužené podobě hudby, začali být víc elektroničtí, později přibrali zpěváka Birda, který vyrostl v malé vesnici Yateley v Surrey, a nakonec pětici dotvořil bubeník Ed Gallimore.Poslali své nahrávky Andy Barlowovi z manchesterského elektronického dua Lamb. “Je to génius,” usmívá se Sam James. “Vždycky jsem byl fanoušek Lamb. Jejich muzika mě fakt dostává.” Barlow jim k jejich překvapení odpověděl a nabídl jim, že bude produkovat jejich desku. Letos v červenci jim vyšlo debutové album "Dismantle and Rebuild". Jejich velká chvíle je na dosah, vy si na ně budete moc sáhnout již 2.prosince v Lucerna Music Baru, kdy budou předskakovat právě již zmíněným Lamb.

Klub bude otevřen od 20:00, ve 21:00 se představí The Ramona Flowers a ve 22:00 vstoupí na podium Lamb.

Zbývající vstupenky na koncert jsou k zakoupení za 690,- Kč + poplatky v sítích GoOut.cz, Eventim, Ticketpro, a Ticketportal nebo na webu musicbar.cz Na pokladně LMB bez poplatku. V den koncertu na místě pak za 790,- Kč.

Více info na:
www.lambofficial.com
www.facebook.com/lambofficial
www.theramonaflowersmusic.com
www.facebook.com/theramonaflowersmusic
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotionDodal: Michal Rejzek
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 28. 11. 2014 08:00
Chovancová, Michaela. 2014. Před Lamb si odbudou českou premiéru bristolští The Ramona Flowers. Vychytané.cz. [Online] 28. 11. 2014. [Citace: 5. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8554. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Pred-Lamb-si-odbudou-ceskou-premieru-bristolsti-The-Ramona-Flowers
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.119s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.212.99.248
Serverový čas: neděle 5. února 2023 04:31