Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Komiks je zpět!

Pátek 5. 12. se bude konat 3. díl Warehouse párty a výstavy Komiks.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
KOMIKS (Warehoue Party & Visual Experiment)
pátek 5. prosince 2014 19:00
(konec +- sobota 6. prosince 2014 02:00)
Sketa Freestyle Park
Praha 7 (CZ)
Pro ty, kdo o Komiksu ještě neslyšeli: Koncept akce se zrodil v hlavách djů Fatty M, Schwa a Lumiere, kteří vycítili, že lidé jsou přesyceni klasickými jednotvárnými parties. Koncept Komiksu propojuje lidi z mnoha subkultur a skupin, které si mají navzájem co předávat a tím se zároveň oboustranně inspirují. Tím se dostáváme k příštímu Komiksu s hlavním zaměřením na vizualizace, video art a mapping v pop-art a komiks duchu.Tento díl Komiksu se uskuteční na neobvyklém místě v nádherné lokalitě letenského parku v hale Sketa Freestyle Park. Svůj triptych obrazů speciálně vytvořených pro Komiks s názvem ‚Refresh Your Trash‘ zde představí malíř Hynek Polák. Dalším představitelem a propojovacím článkem současného progresivního umění bude absolvent AVU Tomáš Vařiček. Jeho instalace objekt 'Kostka‘ spočívá v projekci algoritmických obrazů uvnitř prostoru vymezeného několikametrovými čtvercovými plástvemi. Po vstupu do instalace se divák ocitne přímo v projekčním prostoru a stane se tak součástí celé Kostky. Writer a umělec Michal Škapa naproti tomu představí svůj pohled na futuristické pojetí civilizace v instalaci ‘Invisible Future Forever‘ (vytvořenou pro EXPO 2010). Instalace jakéhosi futuristického města a la Tron, zpracovaného do 3D objektu, bude umístěna přímo na skateových překážkách a propojí tak funkci haly s výstavou. Celkový dojem umocní umělci ze seskupení OKO3, kteří budou mít na starosti promítání na hlavní objekt na pódiu za djs a na další objekty, které budou součástí prostoru.Zlatým hřebem Komiksu budou dva mezinárodní hosté s precizní selekcí tracků a osobitou produkcí na těch nejlepších světových labelech. Švýcar Ripperton je klenotem elektronické scény. Je schopen hrát i skládat nádherné deep ambientní lahůdky, které pohladí, na druhé straně pro něj není problém pod pseudonymem Headless Ghost zkomponovat a zahrát syrové industriální techno s prvky acidu.
Další host Maxxi Soundsystem je jeden z nejžádanějších londýnských producentů nové vlny house music. Maxxi vydává na hot labelech jako Hypercolour, Ellum Macea Plexe a Moda Black. Dva headlinery doplní samozřejmě Lumiere, Fatty M s Dj Schwa a jejich lokální hosté, které brzy zveřejníme.

A na závěr to nejdůležitější - každý z nás miluje, když na akci zvuk skutečně hraje a basová linka vám promíchá všechny orgány. Na 3. díle Komiksu vás polechtá a následně odfoukne do oblak mnoho KW precizního zvuku. Heslo party: "Pojďme si konečně vychutnat hudbu, která je daleko, není laciná, a na zvuku, kde ji konečně pořádně uslyšíme a pochopíme!"Celá akce a výstavy začínají již v 7 večer, dorazte včas!

Podporuje Excelent, Radio 1 a Club Mate.

Facebook event:
http://www.facebook.com/events/1493934614223254

Presale:
http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/kluby/1476766-komiks.html
http://www.smsticket.cz/vstupenky/3210-komiks-warehouse-party-visual-experiment-w-ripperton-and-maxxi-soundsystem-200.aspx

Dodal: Michal Růžička
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 26. 11. 2014 10:00
Chovancová, Michaela. 2014. Komiks je zpět!. Vychytané.cz. [Online] 26. 11. 2014. [Citace: 9. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8548. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Komiks-je-zpet!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.092s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 35.172.230.154
Serverový čas: čtvrtek 9. února 2023 14:13