Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Brno čekají hudební hody

V průběhu tří dnů vystoupí Herbie Hancock a ZAZ
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Herbie Hancock
sobota 29. listopadu 2014 21:00
(konec +- neděle 30. listopadu 2014 04:00)
Hala Vodova
Brno (CZ)
Tři dny, dva velkolepé koncerty. Brněnská hala Vodova zažije v krátkém čase dvě hudební lahůdky. V sobotu 29. listopadu tu vystoupí legendární americký pianista Herbie Hancock a v pondělí 1. prosince rozverná francouzská zpěvačka ZAZ. Oba koncerty začínají o půl osmé. Vstupenky na jazzové kvarteto Herbieho Hancocka lze zakoupit na webu www.herbiehancock.eu, v sítích SMS Ticket, Ticketportal a v tradičních kamenných předprodejích. Posledních pár desítek VIP vstupenek na koncert ZAZ nabízí web www.nejkoncerty.cz a tradiční předprodeje.

„Na Herbieho Hancocka budeme prodávat vstupenky i na místě. Kdo si chce užít koncert na ploše, měl by si je ale raději koupit dřív. Zbývají jich totiž už jen poslední desítky,“ upozorňuje umělecký ředitel agentury Twentyfourseven Promotions a JazzFestu Brno Vilém Spilka. To fanoušci ZAZ musí jednat o poznání rychleji. Koncert byl měsíc předem vyprodaný. Poté co někteří čestní hosté nevyužili pozvání, poskytli pořadatelé veřejnosti ještě limitovanou edici VIP vstupenek, ale i ty rychle mizí. Během týdne jich z prodeje ubyly tři čtvrtiny a v současnosti jich zbývá už sotva několik desítek. „VIP vstupenky přinášejí jejich majitelům atraktivní bonusy. Jako dárek dostanou nové CD a DVD od ZAZ, mají přednostní vstup do haly, exkluzivní garantovaná místa k sezení a po koncertě se můžou doplnit energii a občerstvit se ve VIP zóně. Podrobnosti o bonusech se zájemci dočtou na našem webu www.nejkoncerty.cz,“ říká Spilka. Pořadatelé zároveň nevylučují, že několik málo vstupenek VIP v kategorii na sezení bude v prodeji i na místě.Oba koncerty začínají o půl osmé a hala se v obou případech otevře už v 18 hodin. Majitelé VIP vstupenek na koncert ZAZ do haly můžou vklouznout už o čtvrt hodiny dřív a dostat se tak přímo pod pódium. U obou koncertů pomohou návštěvníkům infostánky, z nichž jeden bude před halou a druhý uvnitř. Vzhledem k nízkému počtu parkovacích míst doporučují pořadatelé dopravu pomocí MHD, případně využít parkovací stání v okolních ulicích – Purkyňova, Srbská, Vodova, Riegrova či Hlaváčkova.

Herbie Hancock zahrál v Česku během své více než padesátileté kariéry dosud jen dvakrát a v obou případech v Praze. Na svůj první brněnský koncert přijede čtyřiasedmdesátiletý a stále vitální hudebník v nejsilnějším možném jazzovém kvartetu, v němž nechybí ani Stingův bubeník Vinnie Colaiuta. Americký pianista a skladatel, který svojí tvorbou ovlivnil nejen jazzmany, ale i současné hvězdy pop-music, hip-hopu či funku, je držitelem Oscara za filmovou hudbu a čtrnácti cen Grammy. Podle odborníků patří k nejvýznamnějším osobnostem jazzu za poslední půlstoletí.ZAZ si získala celoevropskou popularitu v roce 2010 svým singlem Je Veux ze svého debutového alba a pozici nejoblíbenější francouzské zpěvačky si udržuje i nadále. Svůj úspěch potvrdila druhým albem Recto Verso a právě v rámci turné k této desce k nám přijíždí vůbec poprvé na samostatný koncert. Dosud u nás vystupovala pouze jako součást festivalu Colours of Ostrava, kde si získala další tisíce fanoušků. ZAZ vyšlo 10. listopadu nové album Paris, ale show k němu začne připravovat až na začátku příštího roku. Přesto není vyloučené, že malou ochutnávku nabídne brněnským fanouškům už nyní.

Dodala: Lucie Čunderlíková
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 25. 11. 2014 14:00
Chovancová, Michaela. 2014. Brno čekají hudební hody. Vychytané.cz. [Online] 25. 11. 2014. [Citace: 22. 5. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8544. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Brno-cekaji-hudebni-hody
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.085s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.239.95.36
Serverový čas: středa 22. května 2024 14:00