Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Divokej Bill bude mít na koncertu v Ostravě speciální backstage

„Akustický turné“ kapely Divokej Bill je v plném proudu. Na svůj ostravský koncert, který se uskuteční 26. listopadu v klubu Garáž, mají kluci kromě skvělého vystoupení připravenou řadu překvapení – předkapelu Jelen, divadelní představení a ve třech městech dokonce speciální Ballantine’s Backstage pro fanoušky.
Přidat na Facebook
„Akustické koncerty jsme jezdili od začátku, co hrajeme, vždy po dvou letech kolem vánoc. Nás jako kapelu to baví a vždy se na ně těšíme. Je tam úplně jiná atmosféra, než na našem “elektrickém” koncertě, je to takový komornější, ale přitom pořád jízda,“ říkají kluci z kapely Divokej Bill, kteří v rámci turné představují také svůj vůbec první záznam čistě akustického koncertu G2 Acoustic Stage na DVD. Součástí nestandardního nadupaného programu je sympatická předkapela Jelen a hlavně performance Ondřeje Pecha a divadla La’My, která celý večer přetváří v originální show.

Pro výherce soutěže Ballantine’s Backstage ale začne hlavní zážitek až po oficiálním programu. V této VIP zóně totiž stráví čas s Divokym Billem a zkusí si na vlastní kůži, jak to v takovém muzikantském zákulisí chodí. „Úplně nejradši posloucháme osudy našich fanoušků, ze kterých pak bereme inspiraci pro songy. Bez nich by spousta našich písniček nemohla nikdy vzniknout. Takže do Ballantine’s Backstage se strašně těšíme stejně jako na samotné koncerty - potkáme se zase s novými lidmi a určitě společně vymyslíme další písničky!,“ vysvětlují Billové.Všichni, kdo neměli to štěstí a Ballantine’s Backstage tentokrát nezažijí, mohou sledovat dění ze zákulisí na www.facebook.com/ballantines.cz a těšit se na příští rok, kdy bude Ballantine’s Backstage jízda pokračovat!

Koncerty Divokýho Billa s Ballantine’s Backstage:
26.11. – Ostrava
28.11. – České Budějovice
17.12. – Praha

www.facebook.com/ballantines.cz
www.ballantines.com/cz
www.divokejbill.cz

Dodala: Ivana Marcinová
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 24. 11. 2014 11:00
Chovancová, Michaela. 2014. Divokej Bill bude mít na koncertu v Ostravě speciální backstage. Vychytané.cz. [Online] 24. 11. 2014. [Citace: 8. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8534. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Divokej-Bill-bude-mit-na-koncertu-v-Ostrave-specialni-backstage
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.087s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.232.31.206
Serverový čas: středa 8. února 2023 11:11