Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Kanadská senzace Kiesza vás v únoru roztancuje

Na současné popové scéně snad není skloňovanějšího jména. Kanadská senzace Kiesza, která svět dobyla singlem Hideaway, poprvé zavítá do Česka. Svou devadesátkovou taneční show představí 2. února 2015 v pražském Lucerna Music Baru.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Kiesza
pondělí 2. února 2015 21:00
(konec +- úterý 3. února 2015 04:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
Mohla se stát profesionální baletkou, námořnicí nebo královnou krásy. Nakonec se pětadvacetiletá Kiesa Rae Ellestad rozhodla pro dráhu zpěvačky a udělala víc než dobře.

Pozornost veřejnosti si rusovláska získala zejména singlem Hideaway. Klip natočený na jediný záběr, v němž Kiesza protancuje brooklynské ulice, vidělo na YouTube do dnešního dne více než 150 milionů lidí. Skladba okamžitě dobyla britskou singlovou hitparádu a Kiesza se přes noc stala fenoménem. Jak později prozradila, Hideaway paradoxně vzniklo během pouhých 90 minut.

Keisza není žádnou rychlokvaškou hudebního průmyslu, jakkoli by se mohlo na první pohled zdát. Než se odstěhovala do New Yorku, aby se muzice mohla věnovat naplno, vystudovala prestižní Berklee College of Music v Bostonu. Později napsala celou řadu skladeb pro takové hvězdy jako jsou Kylie Minogue, Rihanna nebo Icona Pop a spolupracovala třeba se Skrillexem nebo Diplem.Čestvou novinkou rodačky z Calgary je debutové album s názvem Sound of a Woman, na kterém spolupracovala s producentem Rami Samirem Afunim. Inspirována newyorkskými kluby devadesátých let a současnou britskou klubovou scénou, vytvořila Kiesza svěží elektropopovou desku, v níž chytře experimentuje s ostatními žánry - například hip-hopem nebo R&B. „Myslím, lidé budou novým albem překvapení,” prohlásila zpěvačka.

Přijďte zažít Kieszino ambiciózní Sound of A Woman live! Slibujeme, že na večer plný rafinovaného popu a devadesátkové taneční hudby dlouho nezapomenete. Už 2. února 2015 v Lucerna Music Baru.

Facebook: http://bit.ly/KieszaInPrague

Předprodej vstupenek bude zahájen v pátek 21. listopadu v 10 hodin prostřednictvím sítí GoOut a Ticketpro:
GoOut http://bit.ly/KieszaGoOut
Ticketpro http://bit.ly/KieszaTicketpro
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 20. 11. 2014 12:00
Chovancová, Michaela. 2014. Kanadská senzace Kiesza vás v únoru roztancuje. Vychytané.cz. [Online] 20. 11. 2014. [Citace: 4. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8524. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kanadska-senzace-Kiesza-vas-v-unoru-roztancuje
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.073s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.80.119
Serverový čas: sobota 4. února 2023 17:23