Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Macy Gray vystoupí v únoru v SaSaZu

Americká umělkyně Macy Gray oznámila koncertní turné, v rámci kterého se vrátí i do Česka. Na koncertní sérii podpoří vydání svého nového studiového alba The Way, které vyšlo začátkem října tohoto roku. K nám se vrací po 4 letech.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
MACY GRAY
pondělí 23. února 2015 21:00
(konec +- úterý 24. února 2015 04:00)
SaSaZu
Praha 6 (CZ)
Existují hlasy, ale také hlasy: silné, plné, sexy vokály, které vám v uších zní ještě dlouho poté, co písnička skončí.

Macy Gray má právě takový hlas – a i díky němu bezpochyby patří mezi nejcharismatičtější a nejunikátnější umělce v současné populární hudbě.

Macy Gray, americká zpěvačka, skladatelka, herečka a matka tří dospívajících dětí se na scéně pohybuje od roku 2000, kdy celý hudební svět nadchla nahrávkou „On How Life Is“.

Macy se dočkala značného uznání kritiky i vřelého uvítání posluchačů právě hned u svého debutového alba, které se celosvětově proslavilo díky vydařené fúzi popu, rocku, hiphopu a soulu. Díky singlům jako „I Try“, nebo „Why Didn´t You Call Me“ se z Macy Gray stala hvězda, se kterou pro příště museli všichni bez výjimky počítat.

Její pestrá kariéra obsahuje několik cen Grammy, Billboard, MTV nebo Brit Awards a rekordní prodeje ve výši více než 25 milionů po celém světě. Její originální skladby jí pomohly nastartovat svou vlastní cestu k úspěchu a získat fanoušky i kritiky po celém světě. Její hudba překračuje žánry, od experimentální přes alternativní rock až po retro-disco a hip-hop.

Její jedinečný vzestup k mezinárodnímu věhlasu a cesta v hudební branži za posledních 14 let byly velmi zajímavé. Poslední album „The Way“ pak odráží ženu a umělce, kterými se Macy Gray stala.

Macy Gray byla vždy schopná přesně a osobitě vyjadřovat citovou stránku věcí a stav zamilovanosti. Vždy ale také dovedla být řádně ostrá a na správných místech také kousavá. Řadu svých skladeb dokázala tvrdě vyostřit a neskrývat nepříjemné věci.

„Chtěla jsem vytvořit nahrávku, která odráží moji osobnost jako ženy, matky i umělce,“ říká Macy Gray. „Toto album je pro mne velmi osobní. Chci, aby mí fanoušci pochopili, čím v životě jsem, a cítili se inspirováni mou hudbu.“

Jako svobodná matka tří dětí a zavedená fi lmová i hudební umělkyně je Macy Gray nyní připravena sdílet svou cestu s celým světem. Osmé studiové album „The Way“ obsahuje povznášející skladby s příměsí klasického rukopisu Gray, skladby odkazují na silná témata, jako je ženská nezávislost nebo vítězství nad nepřízní osudu.

Dodal: Petr Novák
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 21. 11. 2014 08:00
Chovancová, Michaela. 2014. Macy Gray vystoupí v únoru v SaSaZu. Vychytané.cz. [Online] 21. 11. 2014. [Citace: 29. 11. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8523. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Macy-Gray-vystoupi-v-unoru-v-SaSaZu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.075s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.206.48.243
Serverový čas: středa 29. listopadu 2023 08:51