Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Prosincová událost rockové alternativy se blíží - 3/12

Událost alternativního rocku se blíží. V ROXY 3. 12. v jeden večer vystoupí tři skvělé hudební projekty. Američtí emo-rockoví inovátoři Taking Back Sunday (US), post-hardcoroví Marmozets (UK) a pop-punkoví Blitz Kids (UK). Doma sklízejí obrovské úspěchy a přijíždí se představit také českému publiku.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Taking Back Sunday
středa 3. prosince 2014 19:00
(konec +- čtvrtek 4. prosince 2014 02:00)
Roxy
Praha (CZ)
Miláčky amerického publika se Taking Back Sunday stali definitivně v roce 2006, kdy vydali své v pořadí třetí album Louder Now se singlem What"s It Feel Like To Be A Ghost?. To katapultovalo tuto New Yorskou emo-rockovou kapelu v roce 2006 mezi nejsledovanější projekty na americkém kontinentě a vyústilo ve spolupráci s Linkin Park na jejich projektu Revolution a společnou tour s HIM a My Chemical Romance. Do ROXY přijíždí představit své v pořadí již šesté album Happiness Is, vydané v březnu tohoto roku. Podívejte se na nové video k singlu All The Way, které doplnilo již předchozí videoklip k singlu Flicker Fade.

Společně s Taking Back Sunday se představí na pódiu také Britský Nováček roku 2013 Marmozets a jejich krajani ze stáje Red Bull Records, Blitz Kids. A bude se skákat! Math-rockový projekt Marmozets v současné době sklízí jeden úspěch za druhým. Jejich krátká kariéra, která začala teprve v roce 2011 s EP Passive Agressive, se zatím ubírá do těch nejvyšších hudebních sfér. Důkazy? Smlouva s labelem Roadrunner Records a úspěch singlu Move Shake Hide. Pohltí vás energie v čele se silným hlasem zpěvačky Beccy Macintyre.Celou trojici doplní pop-punkoví Blitz Kids. Už od roku 2006 se parta kamarádů ze střední vymezuje oproti všem neoposlouchaným zvukem a hlavně raketovým vývojem. Toho si všimli v Red Bull Records, kde vydali jejich druhé album s názvem The Good Youth. Za dobu své krátké kariéry si stihli zahrát na největších britských festivalech jako Sonisphere, Slam Dunk nebo Download Festival.

Takže všichni, kdo mají rádi energií tepající koncerty, už teď ví, že si tuto silnou trojkombinaci kapel na jednom místě nemůžou nechat ujít!

Dodal: Dan Bacho
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 20. 11. 2014 08:00
Chovancová, Michaela. 2014. Prosincová událost rockové alternativy se blíží - 3/12. Vychytané.cz. [Online] 20. 11. 2014. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8520. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Prosincova-udalost-rockove-alternativy-se-blizi---3/12
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.078s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.56.9
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 17:36