Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Disturbia….

Aneb šmírování jednoho teenagera, který viděl to co nechtěl....
Přidat na Facebook

Hlavní hrdina Kale se dostane do domácího vězení, protože tak trochu nevyšel s názorem svého učitele. Dostane pípací zařízení na nohu, které upozorní na jakékoliv porušení zaracha. A protože mamka chce svého synátora trochu více motivovat k dobrému chování, odstřihne ho od veškeré dostupné zábavy.

Takže milánkovi nezbylo nic jiného, než sledovat mravenčí dění kolem domů pomocí dalekohledu. A to vůbec není žádná nuda! Sem tam se muchluje někdo odnaproti, nově přistěhovaná holka se producíruje v bikinách na dvorku a soused honí ženskou po baráku a pak najednou vyjde před dům s černým pytlem, co v tom asi tak bude? Není to náhodou, ten hledaný masový vrah?

Kale na to prostě musí přijít, i kdyby mělo v pekle začít sněžit. Na pomoc si přizve kamaráda, videokamery, počítač a další elektronický arzenál. A peepshow může začít! Rozehrává se hra na život a na smrt! Náš „vrah“ je velice chytrý a umí po sobě uklízet stopy. Do toho ještě krásná Ashley, která probouzí v našem vězni různé emoce i city. Uff, to bude náročný….


Prostě chytrý komediální thriller se sympatickým hlavním hrdinou a svižným dějem, který uteče jako voda. S tímhle kouskem při výběru večerního programu rozhodně nešlápnete vedle.


Režie: D.J. Caruso, scénář: Christopher B. Landon, Carl Ellsworth, kamera: Rogier Stoffers, produkce: Jackie Marcus, Joe Medjuck, E. Bennett Walsh, hudba: Geoff Zanelli, střih: Jim Page

Hrají: Shia LaBeouf (Kale Brecht), Sarah Roemer (Ashley Carlson), Carrie-Anne Moss (Julie Brecht), David Morse (Robert Turner), Aaron Yoo (Ronnie), Jose Pablo Cantillo (strážník Gutierrez), Viola Davis (detektiv Parker)

joslin
(Petra Hrabalová)
pátek 23. 11. 2007 08:00
Hrabalová, Petra. 2007. Disturbia….. Vychytané.cz. [Online] 23. 11. 2007. [Citace: 8. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=852. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Disturbia….
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.084s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.65.63
Serverový čas: čtvrtek 8. prosince 2022 00:34