Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Vstupenky na ZAZ v Brně opět v prodeji

Vstupenky se prodávaly od začátku září a už měsíc před koncertem hlásili pořadatelé „vyprodáno“. Od 19. listopadu však mají všichni obdivovatelé okouzlující Francouzky ještě jednu šanci se do našlapané haly dostat. Do prodeje jde totiž limitovaná edice exkluzivních VIP vstupenek.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
ZAZ
pondělí 1. prosince 2014 21:00
(konec +- úterý 2. prosince 2014 04:00)
Hala Vodova
Brno (CZ)
Hala Vodova bude praskat ve švech. Kapacitu využijí fanoušci do posledního místečka. Zlaté VIP vstupenky stojí 1790 Kč a platinové 2790 Kč. Prodávají se na webu www.nejkoncerty.cz

„Zájem o vstupenky je stále obrovský. Už od začátku měsíce přijímáme denně řadu mailů a telefonátů s dotazy, zda je možné vstupenky ještě nějakým způsobem získat. Jelikož někteří čestní hosté nevyužili naše pozvání, rozhodli jsme se nyní tato exkluzivní místa nabídnout fanouškům,“ říká Vilém Spilka, umělecký ředitel pořádajícího JazzFestu Brno. Do prodeje tak pořadatelé uvolnili několik desítek VIP vstupenek. Se zlatými vstupenkami získají fanoušci dárek v podobě CD od ZAZ a garantovaný přednostní vstup bez front, takže při včasném příchodu můžou zamířit rovnou pod pódium. Platinové vstupenky zaručují také dárek v podobě CD a vstup bez front, ale navíc ještě DVD ZAZ, sezení na exkluzivních místech a po koncertě vstup do VIP zóny s rautem. Více informací o aktuálním stavu prodeje a zbývajících vstupenkách se zájemci dočtou na webu a Facebooku Nejkoncerty.czZAZ, vlastním jménem Isabelle Geffroy, zpívá odmalička, studovala na hudební škole a obdivuje Boba Marleyho, Ellu Fitzgerald a Bobbyho McFerrina. Od roku 2001 prošla nejrůznějšími bluesovými a jazzovými kapelami, s nimiž vystupovala v marocké Casablance, Baskicku, Japonsku, Kolumbii, na Sibiři nebo u egyptských pyramid. V roce 2006 se vrátila do Paříže a trochu hudebně tápala. Vše se změnilo po setkání s producentem Kérredinem Soltanim, který pro ni složil hit Je Veux. Ten jí otevřel cestu na velká pódia nejen ve Francii, ale po celé Evropě. V Česku si získala tisíce fanoušků při svých vystoupeních na ostravských Colours, nyní k nám přijíždí poprvé v rámci svého vlastního turné. To se váže k její druhé desce Recto Verso. ZAZ sice 10. listopadu vyšlo nové album Paris, ale show k němu začne připravovat až na začátku příštího roku.

Dodala: Lucie Čunderlíková
Adel
(Adéla Pšenčíková)
čtvrtek 20. 11. 2014 08:00
Pšenčíková, Adéla . 2014. Vstupenky na ZAZ v Brně opět v prodeji. Vychytané.cz. [Online] 20. 11. 2014. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8517. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Vstupenky-na-ZAZ-v-Brne-opet-v-prodeji
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.09s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.136.189
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 03:03