Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Sklenik, Peter Pan Complex a Crapfruit společně v Lucerně

Elektronika, živé nástroje, inteligentní popové melodie, ostré kytarové riffy, zkušení hudební harcovníci i nové tváře. To všechno vás čeká na společném koncertě domácích indie kapel Sklenik, Peter Pan Complex a Crapfruit.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
SKLENIK, PETER PAN COMPLEX
pondělí 24. listopadu 2014 19:30
(konec +- úterý 25. listopadu 2014 02:30)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
Projekt bratranců Kleníkových Sklenik okouzluje suverénním zvukem a křehkými melodiemi. Peter Pan Complex už pár let sbírají props za svůj nabušený rock a právě pracují na debutu s věhlasným anglickým producentem. Přijďte podpořit českou scénu v pondělí 24. listopadu do Lucerna Music Baru.

SKLENIK je indie popová kapela, kterou tvoří trojice bratranců Kleníkových. Dva z nich, Jan a Bóřa, byli v 90. letech u toho, když se definoval zvuk českého popu a taneční elektronické hudby – Jan jako zakládající člen proslulých Ohm Square, Bóřa jako člen dnes již kultovních Liquid Harmony. A elektronické je i jejich první album Blatce Masters, které vydali v roce 2007. V listopadu 2013 vyšlo druhé album s mnohoznačným názvem Champagne Cork Pop, kde se elektronika spojila s tradičními nástroji. SKLENIK na desce okouzlili suverénním zvukem a křehkými popovými melodiemi, které jsou dostatečně přístupné a poslouchatelné, aby vám ihned zalezly pod kůži, ale přitom jsou inteligentní a nadčasové. Hned po vydání desky se strhla lavina pozitivních ohlasů u odborné veřejnosti i DJ’s předních nezávislých rádií. Původně čistě studiový rodinný projekt se po vydání druhé desky pustil i do živých vystoupení. Sklenik naživo můžete vidět se švédským bubeníkem Johanem Svenssonem, který hrál na turné s Britney Spears, nebo s vynikající anglickou zpěvačkou Charlie One.

Počátky PETER PAN COMPLEX se datují kolem léta 2007, kdy Jordan Haj (zpěv, kytara) a Givinar Kříž (sólová kytara, klavír) vytvořili akustický projekt Fateful Revolution. V roce 2010 se ke kapele přidali další muzikanti a pod producentskou taktovkou Borise Carloffa natočili EP UNHOLY. Další studiový počin, singl Wokfskin, vznikl v roce 2013 a produkoval jej Angličan Michael Rendall. Nahrávka předznamenala celkový posun ve zvuku kapely a odstartovala přípravy na debutovou desku. Na ní si Peter Pan Complex opět přizvali stejného producenta a díky vybrané částce ze serveru HitHit.cz se mohli na jaře 2014 pustit do její realizace. Připravovaná deska vyjde v roce 2015 na labelu Warner Music.

Zlom v kariéře skupiny CRAPFRUIT nastal počátkem letošního roku, kdy nahráli miniEP, v rámci něhož vyšel debutový singl From The New World, který nasměroval kapelu do vod moderního popu. Crapfruit odehráli několik koncertů na festivalech Majáles 2014 a JamRock. V současné době pracují na své první desce, kterou přivede na svět producent Filip Gemroth. Na novou desku se můžete těšit počátkem roku 2015.Vstupenky v předprodeji pořídíte nejlevněji bez poplatku na pokladně Lucerna Music Baru za 190 Kč. Dále pohodlně přímo na webu www.musicbar.cz a v předprodejních sítích GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal, a Eventim. Cena na místě 230 Kč.

Oficiální Facebook událost:
http://www.facebook.com/events/1479990468949958/?fref=ts

www.sklenik.com
www.peterpancpx.com

Dodal: Jaromír Telenský
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 19. 11. 2014 13:00
Chovancová, Michaela. 2014. Sklenik, Peter Pan Complex a Crapfruit společně v Lucerně. Vychytané.cz. [Online] 19. 11. 2014. [Citace: 27. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8514. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Sklenik,-Peter-Pan-Complex-a-Crapfruit-spolecne-v-Lucerne
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.087s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.239.75.52
Serverový čas: neděle 27. listopadu 2022 13:16