Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Kytara hlavou dolů

Od protinožců přijíždí Tommy Emmanuel uzavřít festival Kytara napříč žánry.
Přidat na Facebook
Letošní ročník festivalu Kytara napříč žánry míří do velkého finále. Tommy Emmanuel, muzikant se snad nejotřískanějším přesto stále zvučně hrajícím nástrojem vystoupí v České republice. Přirozený entertainer a nejuznávanější současný akustický kytarista světa, si opět podmaní českou posluchačskou obec. Mistrně zvládnutá hra na kytaru, jenž předčí veškeré konvenční představy, slibuje mimořádný akustický zážitek. Emmanuelova one man show s kytarou sloužící i pro napodobení hry na bicí soupravu či na valchu proběhne již za necelé dva týdny v sobotu 29.11. v Kongresovém centru Praha.

V průběhu večera se dále představí, pravidelným návštěvníkům festivalu také velmi dobře známý, Peppino D'Agostino, americký kytarista s italskými kořeny. Společně tak uzavřou letošní již 17. ročník festivalu Kytara napříč žánry.

Podrobnější informace k programu na www.kytaranapriczanry.cz nebo na http://www.facebook.com/kytaranapriczanry. Předprodej vstupenek na www.colosseumticket.czOd prvního vystoupení Australana Tommyho Emmanuela v České republice v rámci festivalu Kytara napříč žánry uplynulo již neuvěřitelných deset let. Díky svému osobitému stylu a šarmu okouzlil nejednoho návštěvníka předchozích koncertů a vytvořil si u nás širokou fanouškovskou základnu. „Letošní vystoupení Tommyho Emmanuela nebude jeho prvním v ČR. A není se čemu divit – program sestavuji i na základě ohlasu návštěvníků minulých ročníků a ta lačnost a zájem vidět mistra ve stylu hry zvaném fingerpicking je neutuchající,“ vysvětluje Stanislav Barek, ředitel a dramaturg festivalu.

Kytara, která budí dojem válečného veterána, se pod rychlými prsty Tommyho Emmanuela mění i na bubenický nástroj. Závěrečný sobotní večer tak slibuje originální show protkanou měnícím se tempem, energií a až neuvěřitelnými nápady, jak přistupovat ke hře na kytaru.

Dodala: Radka Hájková
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 19. 11. 2014 09:00
Chovancová, Michaela. 2014. Kytara hlavou dolů. Vychytané.cz. [Online] 19. 11. 2014. [Citace: 4. 12. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8510. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kytara-hlavou-dolu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.065s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.238.180.174
Serverový čas: pondělí 4. prosince 2023 04:03