Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

VR/Nobody zve do Roxy na hosty s Polska a Jäger Vibes Orchestra

Svěží hudební projekt VR/NOBODY připravil na čtvrtek 20. listopadu do pražského klubu Roxy neobvyklou donwtempovou vibe party Slashlove se zajímavým hostem z Polska, duem Flortini.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Slashlove
čtvrtek 20. listopadu 2014 20:00
(konec +- pátek 21. listopadu 2014 03:00)
Roxy
Praha (CZ)
U našich severních sousedů se těší značné popularitě a aktuálně bodují s novou deskou Heartbreakes & Promises. Svou trochou do downtempového večera přispějí i Akvamen & Jäger Vibes Orchestra. O vizuální stránku akce se postarají jedni z nejlepších v Česku - studio Lunchmeat. Sestavu doplní DJ Robot a Ollie Torr.

Přijďte si poslechnout sbírku polských Flortini instrumentálních milostných příběhů a situací, o které se ve spolupráci s duem Flirtini zasloužila řada nejzajímavějších postav polského beatmakingu.

VR/NOBODY je nový alternativní projekt z Prahy, v němž se doplňuje zpěv Václava Roučka s melancholií ve zvuku producenta NobodyListen. Temnost, odstranění umělosti a minimalismus jsou slova, která nejlépe popisují tento projekt. V prvních singlech “If you stay” a “Gone” projevili svou schopnost držet s dobou, jak po hudební stránce, tak i po té vizuální.

Posledním singlem tohoto uskupení je skladba “Dance the sadness out”. Oběma umělcům je vlaštní intimní přístup k hudbě a její tvorbě. Nemusí vždy jít o umělou studiovou práci, ale hlavně o expresivní zachycení okamžiku. Jsou prvními zástupci downtempo R&B v ČR. Jejich live show je kombinací živé produkce, do níž oba členové přidávají nečekané prvky DJingu, zpěvu, loopingu atd. V tuto chvíli pracují na svém debutovém albu.

Nalaďte se na vlnu VR/NOBODY i vy a ve čtvrtek 20. listopadu se vidíme v pražském klubu Roxy!Dodal: Pavel Eichler
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 18. 11. 2014 13:00
Chovancová, Michaela. 2014. VR/Nobody zve do Roxy na hosty s Polska a Jäger Vibes Orchestra. Vychytané.cz. [Online] 18. 11. 2014. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8506. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/VR/Nobody-zve-do-Roxy-na-hosty-s-Polska-a-Jäger-Vibes-Orchestra
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.084s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.229.119.176
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 22:47