Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Scuba nás v únoru provede krajinou temných beatů

Přijíždí Moby-Dick elektronické scény, resident klubu Berghain a průkopník, kterého chtěli mnozí dostihnout, ale nepodařilo se.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce

čtvrtek 1. ledna 1970 01:00
(konec +- čtvrtek 1. ledna 1970 01:00)

()
Paul Rose, známý světu jako Scuba, vystoupí 13. 2. v ROXY. Už není třeba smutnit nad jeho zrušeným říjnovým vystoupením po boku Maceo Plexe. Druhý únorový víkend nám to vynahradí a provede nás krajinou temných beatů. Předprodej bude zahájen v pondělí 17.11.

Přirovnání k Moby-Dickovi je nanejvýš namístě. Se svými charakteristickými vlny lámajícími beaty určuje směr britského a berlínského zvuku už od roku 2003. Scubova abstraktní elektronika, tepající house a temné techno ovlivnily celou generaci umělců jako Mount Kimbie, George FitzGerald nebo Joy Orbison.

Nejdříve si pohrával s undergroundovým garage zvukem, ze kterého se brzy vyvinul dubstep, ale to bylo Scubovi málo. Vodami si pluje, jak se mu to zlíbí, mění kurz podle aktuální nálady a nikdy nezůstává na stejné vlně. Přes temnou multižánrovou elektroniku alba Triangulation až po LP Personality nakažené převážně devadesátkovým housem.Tak, jak se vyvíjel Scuba, rostl a transformoval i jeho label Hotflush, tvořící páteř londýnské bass music. Její směr udávala Scubova tři alba stejně jako legendární mix pro uznávanou sérii DJ Kicks. Scuba je na vrcholu a důkazem je ocenění The Best Live Act roku 2013 DJ Magu a především vlastní klubová noc v berlínském Berghaimu s názvem SUB:STANCE. Co si přát víc?

Série EP Phenix z letošního roku byla první vlaštovkou opět se měnícího směru k temnější, více introspektivní hudbě, pod jejíž dynamikou se rozpouští parket. Nejnovější album je naplánované na rok 2015 a ze zatím posledních releasů je jasné, že nás čeká něco vzrušujícího a zajímavého. Ostatně jako vždy.

FB Event: http://bit.ly/SCUBAROXY

Dodal: Dan Bacho
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 12. 11. 2014 12:00
Chovancová, Michaela. 2014. Scuba nás v únoru provede krajinou temných beatů. Vychytané.cz. [Online] 12. 11. 2014. [Citace: 22. 5. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8491. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Scuba-nas-v-unoru-provede-krajinou-temnych-beatu
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.119s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.239.95.36
Serverový čas: středa 22. května 2024 12:38