Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Lola běží s novým albem aneb Udělali jsme to jinak

Po úspěšném křtu debutového alba mladé nadějné kapely Lola běží, který proběhl v beznadějně zaplněném pražském klubu La Loca 25. 9. 2014, a zabodování prvního singlu z alba Stejně skončíme v tuzemských rádiích i hitparádách, vám pánové z Loly servírují další skvělé pecky!
Přidat na Facebook
Album vznikalo poslední půlrok ve studiích SONO a BIOTECH STUDIO a přineslo to nejlepší, co kapela za svou dvouapůlletou činnost vyprodukovala. „Album nese podtext „udělej to jinak! nezapadni!“. Našim fanouškům se do ruky dostal originální produkt netradičních rozměrů a zpracování,“ nastínil kytarista Aleš.

Lola běží (Jakub Míchal, Aleš Petržela, Jakub Jakubec a Petr Baláš) je v současné době pravděpodobně jedním z největších překvapení české hudební scény, což potvrdilo i letošní udílení hudebních cen Žebřík, kde se kapela umístila na 3. místě v kategorii Objev roku. Mají za sebou jarní turné s kapelou UDG a Voxelem. V létě objeli přední české festivaly a díky fanouškům se sedm týdnů drželi na předních pozicích hitparády t-music chart. Jejich klipy jste mohli zahlédnout, mimo jiné, na TV Óčko a ve Snídani s Novou. Momentálně Lola běží jede společnou podzimní tour s kapelou Portless.

Více na www.lolabezi.czDodala: Martina Jablanovská
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 12. 11. 2014 11:00
Chovancová, Michaela. 2014. Lola běží s novým albem aneb Udělali jsme to jinak. Vychytané.cz. [Online] 12. 11. 2014. [Citace: 8. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8488. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Lola-bezi-s-novym-albem-aneb-Udelali-jsme-to-jinak
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.11s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.238.72.180
Serverový čas: čtvrtek 8. prosince 2022 03:22