Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Po vyprodaném turné Čecháček Made vychází Xindlovi X CD a DVD

Xindl X právě dokončil turné, během něhož s přáteli pokřtil své letošní studiové CD Čecháček Made. Všechny tři koncerty (v Praze, Brně a Bratislavě) byly beznadějně vyprodané.
Přidat na Facebook
Ke zmiňovaným koncertům Xindl dodává: „Tohle turné by pro mě i pro celou kapelu neuvěřitelnej zážitek. Opravdu jsme nečekali, že se všechny koncerty vyprodají a že nás během tří hraní přijde navštívit víc než 2000 fanoušků. A jakejch fanoušků! Že s náma odzpívají naše singly, jsme zvyklí už z festivalů. Ale to, že s náma zpívali i všechny další písně z nový desky, to nás dostalo. Navíc nás kluci z Universalu překvapili tím, že bez předchozího varování nám na koncertě v Lucerně Music Baru předali zlatou desku za desku Čecháček Made. Což jsme taky fakt nečekali. Máme hroznou radost, že má naše nová deska takovýhle ohlasy a že i naživo lidi takhle baví!.“

V Čechách letos Xindla X už na koncertním podiu už neuvidíte, ale na Slovensku odehraje ještě během listopadu pět akustických koncertů.

Komu však koncerty unikly, nebo by si chtěl zopakovat jejich výjimečnou atmosféru, anebo se prostě jenom podívat a poslechnout Xindla X na živo, si bude moct pořídit zbrusu nový set CD a DVD Xindl X G2 Acoustic Stage, který tento týden vychází u Universal Music. Záznam byl pořízen TV Óčko v rámci projektu G2 Acoustic Stage. Skladby na obou nosičích jsou poskládány jako výběr všech Xindlových hitů navíc s extra porcí nových písní z jeho poslední desky. Na CD najdete 14 písní, na DVD ještě o 4 víc.

„Jsem rád, že konečně vydáváme živý CD, protože věřím, že v koncertní podobě je naše muzika ještě lepší než v tý studiový. Doufám, že energii, která se hromadila během hraní na podiu se povedlo přenést i do záznamu. CD vzniklo v rámci série akustickejch koncertů G2 Acoustic Stage televize Óčko. Vzhledem k tomu, že my hrajeme akusticky vždycky, chtěli jsme tento koncert ozvláštnit ještě i něčím jiným. A tak jsme k natáčení kromě kapely pozvali i dechovou sekci, která nám hostovala na našem posledním CD Čecháček Made, a spolu s nimi jsme nazkoušeli i písně ze starších desek. Hostuje zde také Ewa Farna, slovenská písničkářka Mirka Miškechová a moje spřízněná kapela The Tap Tap. Koncert měl fantastickou atmosféru a my už se těšíme, až se o ni s vámi podělíme,“ nadšeně doplňuje Xindl X.

A plány do budoucna? Na jaro připravuje natáčení písní pro nově vznikající filmový muzikál Jakuba Sommera a rýsuje se i jarní společné turné s kapelou UDG.Xindla X můžete slyšet pravidelně v jeho sobotním rádiovém pořadu Xindloviny na všech stanicích sítě HIT rádií, https://www.youtube.com/user/Xindloviny nebo přečíst na denik.cz .

Seznam koncertů na Slovensku:
14. 11. 2014 - Nove Mesto Nad Vahom - Blue Note -www.bluenote.sk
15. 11. 2014 - Trnava - Art Klub - www.artklub.sk
20. 11. 2014 - Banská Bystrica - Klub 77 - www.klub77.eu
21. 11. 2014 - Martin - Bar Museum - www.barmuseum.eu
27. 11. 2014 - Piešťany - Kursalon - www.kursalon.sk

G2 Acoustic Stage

CD seznam skladeb:
1. Chemie; 2. Barbína; 3. V blbým věku; 4. Čecháček a totáček; 5. Dočasná svatá; 6. Nejlepší kuchař; 7. Cudzinka v tvojej zemi; 8. Štědrý večer nastal; 9. Zlato; 10. Anděl; 11. Řiditel autobusu; 12. Casio; 13. Láska v housce; 14. Dysgrafik

DVD seznam skladeb:
1. Chemie; 2. Orel mezi supy; 3. Prase; 4. Barbína; 5. V blbým věku; 6. Čecháček a totáček; 7. Dočasná svatá; 8. Nejlepší kuchař; 9. Cudzinka v tvojej zemi; 10. Štědrý večer nastal; 11.Hele hele; 12. Něgdy; 13. Zlato; 14. Anděl; 15. Řiditel autobusu; 16. Casio; 17. Láska v housce; 18. Dysgrafik

Dodala: Johana Turner
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 12. 11. 2014 09:00
Chovancová, Michaela. 2014. Po vyprodaném turné Čecháček Made vychází Xindlovi X CD a DVD. Vychytané.cz. [Online] 12. 11. 2014. [Citace: 4. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8486. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Po-vyprodanem-turne-Cechacek-Made-vychazi-Xindlovi-X-CD-a-DVD
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.064s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.136.189
Serverový čas: neděle 4. prosince 2022 03:22