Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Rory Simmons se objeví na Identity Tour

Trumpeťák Jamieho Culluma, bude hostem vyprodaných pražských koncertů Ondřeje Brzobohatého
Přidat na Facebook
Vydařené podzimní turné Ondřeje Brzobohatého IDENTITY TOUR 2014, s vyprodanými sály a nadšeným publikem, spěje k závěru. Poslední dva koncerty jsou na programu v neděli 7. prosince v Divadle Radka Brzobohatého v 15 a 19 hodin a svou přítomností je ozdobí dva exkluzivní hosté: Rory Simmons, jeden z nejkreativnějších muzikantů britské hudební scény, skvělý trumpetista v Jamie Cullum bandu a slovenský Zlatý slavík Peter Cmorik.Talentovaný multiinstrumentalista Rory Simmons je nejen neodmyslitelnou součástí kapely Ondrova oblíbence, světoznámého britského džez-popového muzikanta Jamieho Culluma, ale pravidelně spolupracuje také s dalšími umělci a orchestry zvučných jmen (např. Paolo Nutini, Valerie June, Katie Melua, Jennifer Hudson, Phil Selway, Will Young, Gerard Presencer, Stephen Payen, Grand Union Orchester, Mike Garrick Jazz Orchestra Britannia ad.). Kromě toho se věnuje své vlastní kapele Eyes Of A Blue Dog, se kterou právě chystá druhé album s názvem Hamartia a na příští rok plánuje středoevropské koncertní turné. S Ondřejem Brzobohatým se Rory Simmons potkal v létě při prvním koncertě Jamieho Culluma na Slovensku, kde Ondřej se svou kapelou zazářil coby předskokan. V Praze Rory zahraje dvě skladby a jeden speciální kousek vytvořený jen pro tuto příležitost.

Repertoár IDENTITY TOUR 2014 staví na písničkách staršího data a především na novinkách z aktuálního alba Identity. Na pražských koncertech zazní „live“ také duet Ondřeje Brzobohatého a Petera Cmorika Vietor, který s úspěchem rotoval českými a slovenskými rádii. Za svůj autorský debut Identity oblíbený herec a muzikant převzal Zlatou desku Supraphonu.

Více informací o IDENTITY TOUR 2014 a předprodeji vstupenek na www.ondrejbrzobohaty.cz

Dodala: Alice Titzová
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 11. 11. 2014 12:00
Chovancová, Michaela. 2014. Rory Simmons se objeví na Identity Tour . Vychytané.cz. [Online] 11. 11. 2014. [Citace: 7. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8479. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Rory-Simmons-se-objevi-na-Identity-Tour-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.102s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.85.190
Serverový čas: středa 7. prosince 2022 14:57