Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Kniha: TEN, KTERÝ ZABIL DRAKA je už ve 28 zemích světa!

Světový bestseller Leifa GW Perssona právě vychází. A s ním i další výborné knihy, které mohou být i skvělými vánočními dárky pro celou rodinu.
Přidat na Facebook
Švédský krimi román TEN, KTERÝ ZABIL DRAKA Leifa GW Perssona vyjde ve středu 12. listopadu. Zařadíme se tak po bok 27 zemí světa (včetně Velké Británie, USA, Španělska, Německa, Brazílie, Francie, atd.), kde tato kniha - ověnčená nejlepšími recenzemi a čtenářskými doporučeními – vyjde. Filmová práva už s předstihem koupila společnost 20th Century Fox Television, právě natáčí, a seriál bude mít premiéru v příštím roce. Všechna tato fakta jen ukazují na to, že nakladatelství MOBA právě vydává špičkovou a ambiciózní knihu. Z originálu Den som dödar draken ji do češtiny přeložil dvorní Perssonův překladatel Jaroslav Bojanovský.

„Zapomeňte na Mankella, Leif GW Persson je nejlepší švédský spisovatel krimi románů," tvrdí německý Cosmopolitan a další se k němu přidávají.

Kdo jiný by už měl o zločinu vědět víc Leif GW Persson původním povoláním kriminální vyšetřovatel a profesor kriminalistiky. Ve Švédsku je přinejmenším stejný známý jako král Karel Gustav.TEN, KTERÝ ZABIL DRAKA
Národ potřebuje svého hrdinu a nově jmenovaná policejní šéfka Anna Holtová zase potřebuje někoho, kdo pro ni „zabije draka“. A kdo by se mohl takového úkolu zhostit lépe než Evert Bäckström – svérázný, avšak geniální vyšetřovatel, antihrdina, který nešetří sarkastickými poznámkami? Kriminální komisař se ujímá mimořádně komplikovaného případu vraždy, v němž se i tentokrát musí plně spolehnout na svůj jedinečný úsudek a intuici.

Další novinkou z pera Vlastimila Vondrušky je historická krimi ĎÁBLŮV SLUHA opět v hlavní roli s udatným a chytrým Oldřichem z Chlumu. Obrátí se na něj v soukromé záležitosti mocný jihočeský velmož Oldřich z Hradce. Královský prokurátor a správ­ce severních Čech Oldřich z Chlumu mu bude pomáhat s řešením zapeklitého problému. Na jeho panství se totiž začaly dít věci, které jsou nejen proti lidskému rozumu, ale i proti křesťanské víře. Dojde také k nevysvětlitelné vraždě, jejíž obětí se stal pan Vítek, otec Oldřicha z Hradce. Zdá se, že nitky zla sahají až za hranice Českého království…Starší děti se již nemohou dočkat třetího volného pokračování dobrodružství a příhod „trapáka“, chcete-li Dannyho Shina. Mají je v tak velké oblibě, že se umísťuje na špičce žebříčků prodejnosti, hned jak vyjde.

PROKLETÍ TRAPÁKŮ od H. N. Kowitta bude řešit „skoro“ prokletí hlavního hrdiny: Jmenuji se Danny Shine a nejsem zrovna sportovní typ. Přesto se mi při jednom baseballovém zápase podařilo chytit míček. Jenže to znamená, že ho nechytil hráč na třetí metě a my prohráli… Celá škola mě teď nenávidí. Může být ještě něco horšího než být trapákem? Bohužel může. Ještě horší totiž je, když jste smolař. To je fakt prokletí…Na své si přijdou i milovnice erotických románů v dalším pokračování příběhů svůdné Sophie spisovatelky Kathryn Taylor. BARVY LÁSKY – SVEDENÁ zavede hlavní hrdinku zpět do Londýna. Je tam sama a se zlomeným srdcem. Nemůže zapomenout na úžasné dny, a především noci, které prožila s Matteem v Římě. Touží po něm stále víc a trápí se. Nakonec se rozhodne vrátit do Itálie – a i Matteo je rád, že se znovu vidí. Svádí ji k ještě odvážnějším erotickým hrátkám než dříve. Jeho minulost ho však vytrvale pronásleduje…Z originálu Colours of Love – Verführt přeložil Tomáš Butala.Další listopadové tituly nakladatelství MOBA:
Department 19 – Vzpoura, Will Hill, thriller
Pastvina zmizelých, Václav Erben, edice Původní česká detektivka
Kočka na plotě, Jarmila Pospíšilová, románDodala: Johana Turner
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 10. 11. 2014 14:00
Chovancová, Michaela. 2014. Kniha: TEN, KTERÝ ZABIL DRAKA je už ve 28 zemích světa! . Vychytané.cz. [Online] 10. 11. 2014. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8474. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kniha:-TEN,-KTERÝ-ZABIL-DRAKA-je-uz-ve-28-zemich-sveta!-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.08s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.77.106
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 18:04