Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Trancesated #2 představuje své hvězdy

Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Trancesated #2
pátek 14. listopadu 2014 20:00
(konec +- sobota 15. listopadu 2014 03:00)
Eleven Club
Brno (CZ)
E-motion Bros

Štěpán Brück – tento DJ, producent a promotér je výraznou postavou brněnské trance a progressive scény, na které se pohybuje od roku 1998. Díky rezidentuře na dobře známé trancové akci E-MOTION v klubu Fléda se stal nedílnou součástí této klubovky. Několikrát si zahrál na halové akci Apokalypsa a v roce 2008 vystoupil na české verzi festivalu Creamfields. Pořádá vlastní klubovou noc Upstream, kam si zve zajímavá progressive trance jména z ČR i zahraničí jako třeba německý projekt Wellenrausch. Na net rádiu ETN.FM každý měsíc vysílá svou radioshow One Hour of Stepan Brück.

http://www.mixcloud.com/stepanbruck

Vyrys – na brněnské scéně se pohybuje od roku 2005. Společně s Deivisem a Štěpánem Brückem tvořil tým, který léta stál za veleúspěšnou trancovou klubovkou E-MOTION na brněnské Flédě, na které si také nejednou zahrál. Pod hlavičkou této akce vystoupil mimo jiné také na 2.pódiu halovky Apokalypsa. Nyní spojil síly se svým učilem Štěpánem Brückem jako DJ ve společných progressive trance B2B setech.

http://www.mixcloud.com/michalvyrysTyphone

Typhone je blanenský DJ, který se na scéně pohybuje skoro 10 let. Za tu dobu si zahrál na mnoha dnes už legendárních trancových akcích ze kterých si asi nejvíc cení Emotion, kde vystupoval po boku Simona Pattersona nebo Bryana Kearneyho.

Každé čtvrté úterý v měsíci vysílá na internetovém rádiu Afterhours.FM svoji radioshow Tidal Waves a každoročně také spolupořádá LONT Open Air u Blanska. Hudebně se pohybuje spíše v tvrdších trancových polohách, má rád klasický trance a hard dance.

http://soundcloud.com/typhone/Sheala

Sheala začínala v roce 2003 v brněnském Perpetuu, kde se společně s acid trance sdružením Urban Development věnuje progressive a trance. Její další kroky vedly do klubu 7 nebe, kde pravidelně hrála a nejenom tam, mohli jste ji slyšet i v Mescalitu a Trixu.

Díky akci pořádané Djem Motkou se Sheila seznamuje se Štěpánem Bruckem a tím se stává součástí trance historie v Brně. O deset let později v roce 2013 Sheala organizuje sérii party Mindcircus, kde jste mohli například slyšet i Tomaše Haverlíka. Mezi její další akce nutno zmínit Trancextasy s Bryanem Kearneym a Trancextasy s Paulem Websterem v roce 2014, kterých byla součástí.

Sheala se věnuje spíše temnějším žánrům, techtrance s kapkou psy trance, neboť se dlouhou dobu pohybovala na psy trance festivalech a akcích. Její oblíbenci jsou John Askew, Angry Man, Petr Plaznik, Indecent Noise, ale i Solarstone a Giuseppe Ottaviani, a chystá se v lednu vystoupit na akci Euphoria v Olomouci. Na akci Trancesated hraje poprvé a představí se za digitalníma vinylama.

http://www.mixcloud.com/sheala/Posledním dílem skládanky jsou staří známí Siva, Guntro b2b PM-Jack, kteří hrají na akcích Trancesated s železnou pravidelností.

Siva
Organizátor Trancesated akcí - trance, tech-trance, deep house, progressive.

http://www.mixcloud.com/XSIVAX/

Guntro
Organizátor Trancesated akcí - trance a progressive.

http://www.facebook.com/Dj.Guntro
http://www.mixcloud.com/Guntro/

PM-JACK
Progressive, trance, tech-trance

http://www.mixcloud.com/Pmjack/My už se páteční akce nemůžeme dočkat, jak jste na tom Vy? Nashle v klubu Eleven!
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 12. 11. 2014 09:00
Chovancová, Michaela. 2014. Trancesated #2 představuje své hvězdy. Vychytané.cz. [Online] 12. 11. 2014. [Citace: 11. 12. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8469. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Trancesated-#2-predstavuje-sve-hvezdy
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.113s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.220.249.141
Serverový čas: pondělí 11. prosince 2023 06:40