Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Senzační Black & White Senzzation v poděbradském Netopýru

Poprvé v historii přináší klub Netopýr večírek, který bude hudebně velmi rozmanitý a kde si přijdou na chuť jak příznivci klubové house music, tak Ti, jenž vyhledávají komerčnější odnože taneční hudby.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Black & White Senzzation
pátek 28. listopadu 2014 21:00
(konec +- sobota 29. listopadu 2014 04:00)
Netopýr Music club & Grill restaurant
Poděbrady (CZ)
Na tento jediný večer chceme všechny naše návštěvníky spojit v jeden vlnící se černo-bílý koberec tančících lidí, kteří si s námi užijí party od začátku až do konce. Barvy vždy tvořily skupiny a fungovali jako tmel pro zúčastněné. Nechte se na tento večer vtáhnout do útrob našeho klubu, oblékněte se do černé, nebo do bílé a poznejte kouzlo dnešní house music!

Večerem Vás provedou skvělý hosté, jimiž jsou v první řadě pražský dj a promotér KETAN (www.djketan.cz), který Vám představí velmi energický mix deep/tech/funky/classic house music, plný melodií, nástrojů, vocalů, dunivých basových linek a nekompromisních beatů. Čekejte precizní a propracovaný set, plný zvratů a kreativních mixů. Ketan již od roku 1998 piluje své djské umění a shromažďuje obrovské množství hudby. České kluby a festivaly projel křížem krážem a hostoval i na vyhlášených akcích v zahraničí. Máte se na co těšit!

Dále se můžete těšit na pražského dje MARALLa, který zabrousí do aktuálního tech-tranceu a představí Vám opravdu hodně atmosférickou a podmanivou odnož tohoto hudebního stylu.

Trojice děčínských djs v čele s krásnou Djane Lucii, kteří vystupují pod společným jménem THE DLV, Vás přijedou rozpohybovat aktuálním progressive/tech-house setem, kdy zažijete skvělou show jejich back2back vystoupení. Toto profesně mladé a jistě nadějné trio Vás určitě překvapí.

A jako support se představí všem pravidelným návštěvníkům dobře známý GOERGE STEER, který předvede svůj typický energický set, plný aktuálních novinek.

Budeme se na Vás všechny těšit 28.11.2014 v klubu Netopýr!

LINEUP
20 - Open club
21 – 23 – MARALL
23 – 01 – KETAN
01 – 03 – THE DLV
03 – 05 – GORGE STEER
05 - END

Jak jistě všichni víte, obrovské zahraniční eventy, jakými jsou Sensation White a Black jsou ve světě velmi oblíbené. White se již u nás nekoná a Black u nás zatím nikdy nebyla. My jsme se nechali velmi okrajově těmito eventy inspirovat a přichystali jsme si pro Vás jedinečný večírek, který bude v černých, nebo bílých barvách (záleží jen na Vás jak přijdete oblečení). A zde končí naše inspirace těmito akcemi.

Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 7. 11. 2014 11:00
Chovancová, Michaela. 2014. Senzační Black & White Senzzation v poděbradském Netopýru. Vychytané.cz. [Online] 7. 11. 2014. [Citace: 27. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8466. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Senzacni-Black-&-White-Senzzation-v-podebradskem-Netopyru
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.089s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.239.75.52
Serverový čas: neděle 27. listopadu 2022 14:06