Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Metronomy v březnu očarují Lucerna Music Bar

V tiché ulici ve východním Londýně je jedno staromódní studio. Je to domov analogového zvuku, horkých, zaprášených přístrojů, a zároveň místo, kde se ambice nezávisle myslících umělců mění v klasické nahrávky. Jednoduše řečeno - je to místo, kde se kouzlí..
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Metronomy
středa 11. března 2015 21:00
(konec +- čtvrtek 12. března 2015 04:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
Toe Rag Studios ve své historii již přivítalo rockové hudebníky, ale tentokrát do něj vstoupil hudebník, který přinese pro tohle studio nový žánr. Moderní, dobrodružný a ambiciózní pop.

Za posledních šest měsíců do Toe Rag Studios přicházel kudrnatý muž, který zde dokončoval své dlouho očekávané čtvrté album. V srdci má lásku k The Zombies, Love a Sly and the Family Stone. Už dříve složil skvělé skladby a vytvořil exkluzivní pop. Jeho hlavními nástroji jsou syntezátory a počítače. Ale v Toe Rag je posune mnohem blíž k nebeské hudbě. .

Joseph Mount, z Totnes v Devonu, je hlavní zpěvák a architekt skupiny Metronomy. Jeho nové album 'Love Letters' je deska, která chce být nadčasová. .

'Love Letters' zkouší dělat nové věci postaru. Nesnaží se být retro, ale ohlíží se po kvalitách minulosti. Dotýká se hvězd dob minulých.

Pomáhá i to, že Metronomy měli za sebou pár úspěšných a skvělých let. Album 'The English Riviera' z roku 2011 bylo nominováno na cenu Mercury. The English Riviera bylo nazváno albem "vizionářským" (NME), "exotickým" (Mojo) a "stylovým" (The Times); Evening Standard nazval album "zjevením"; i-D označil kapelu za "pionýry". Vyprodali Royal Albert Hall, podnikli velké turné po Evropě a Americe.

Nové album je bezesporu dalším úspěchem skupiny - k typickému soundu Metronomy se přidala vřelost, bohatost a hloubka.

Na albu je slyšet i jakýsi nový duch. Skladba 'I'm Aquarius' je inspirována Dianou Ross and The Supremes' a albem z roku 1969 'Let The Sunshine In' plným psychedelické atmosféry a nádherných vokálů. Mount málem tuhle skladbu na desku nezařadil, protože se domníval, že nezní jako Metronomy. Pak si ale uvědomil, že se jeho styl vyvíjí a proměňuje.Píše se rok 2014. Je čas přepsat starý příběh.

V tiché ulici ve východním Londýně je jedno staromódní studio. Je to domov analogového zvuku, horkých, zaprášených přístrojů, a zároveň místo, kde se ambice nezávisle myslících umělců mění v klasické nahrávky. Je to nyní i místo, kde Metronomy vytvořili 'Love Letters', klasické elektropopové album, které posílá svůj vzkaz přímo do vašich srdcí.

Otevřte je. Pocítíte kouzlo. V březnu příštího roku se Metronomy vydají na turné, přičemž jedna ze zastávek se uskuteční 11.března v pražském Lucerna Music Baru, takže budete mít příležitost se nechat očarovat.

Vstupenky za 540,- Kč + poplatky budou k zakoupení od 7.listopadu v sítích www.goout.cz, Eventim, Ticketpro, Ticketportal, Ticketstream a na webu www.musicbar.cz, v pokladně LMB pak bez poplatku. Na místě v den koncertu za 640,- Kč.

Více info:
www.metronomy.co.uk
www.facebook.com/metronomy
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

Dodal: Michal Rejzek
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 5. 11. 2014 08:00
Chovancová, Michaela. 2014. Metronomy v březnu očarují Lucerna Music Bar. Vychytané.cz. [Online] 5. 11. 2014. [Citace: 24. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8448. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Metronomy-v-breznu-ocaruji-Lucerna-Music-Bar
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.077s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.188.113
Serverový čas: neděle 24. září 2023 06:30