Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Rozsviťte s námi Prahu!

Radio City znovu rozsvítí Prahu - 8. ročník unikátního charitativního projektu startuje
Přidat na Facebook
Pražské radio City 93,7 FM se už poosmé spojilo se známými osobnostmi české kulturní scény – tentokrát s Ivou Kubelkovou, Martinem Zounarem a Bobem Kleplem, aby společně zorganizovali neobvyklý předvánoční charitativní projekt, ve kterém spojí celou Prahu prostřednictvím největšího symbolu pražských Vánoc, vánočního stromu na Staroměstském náměstí. Také letos může každý sponzorovat svou vlastní žárovku na tomto stromě, poslat dárcovskou SMS ve tvaru DMS ZAROVKA na číslo 87 777 a symbolicky si ji rozsvítit na webových stránkách www.radiocity.cz Cena jedné této dárcovské SMS je 30 Kč, výtěžek obdrží nezisková organizace SPOLU DĚTEM na speciální projekt Dejme šanci dětem.

Letošní výtěžek půjde na podporu vzdělání a rozvoje talentu dětí z pražských a středočeských dětských domovů. Nechceme dětem dávat pod stromeček hmotné dárky barbíny, autodráhy nebo mobil, protože ty od štědrých sponzorů často dostanou. Chceme jim dát šanci, věnovat se v budoucnosti tomu, co je bude bavit a pro co mají vlohy. Děti mají své malé i velké sny, které jim chceme pomoci splnit. „Věříme, že se nám například podaří poslat dvacet dětí na lyžařský kurz, aby si užily to, co zažívají i jiné děti ve škole podobně jako ve filmu Sněženky a machři. Ale chceme také, aby se talentované děti mohly naučit hrát na hudební nástroje, mluvily cizími jazyky nebo se třeba postavily do fotbalové brány a vychytaly nulu podobně jako slavný Petr Čech.“ říká programová ředitelka pražského radia City Barbora Lukášová.

Svoji podporu letos přislíbily také tři zmíněné osobnosti. Patrony projektu se letos stali: herci Bob Klepl a Martin Zounar nebo moderátorka Iva Kubelková.Projekt „Rozsviťte s námi Prahu!“ odstartoval v pondělí 3. listopadu a vyvrcholí 29. listopadu na Staroměstském náměstí, kde bude za přítomnosti moderátorů radia City Vojty Eflera a Ivy Lecké předán symbolický šek s vybranou částkou ředitelce neziskové organizace SPOLU DĚTEM. Chybět nebude ani známá osobnost, která poté osobně rozsvítí tradiční vánoční strom.

Radio City děkuje všem posluchačům i patronům projektu „Rozsviťte s námi Prahu“ a především všem Pražanům, kteří se do tohoto tradičního charitativního projektu zapojí.

Dodal: Michal Krčmář
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 4. 11. 2014 12:00
Chovancová, Michaela. 2014. Rozsviťte s námi Prahu!. Vychytané.cz. [Online] 4. 11. 2014. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8441. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Rozsvitte-s-nami-Prahu!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.126s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.192.52.167
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 19:48