Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Jasná páka zakončí turné v Paláci Akropolis v Praze

Legendární rocková skupina Jasná páka zakončí v neděli 9. listopadu turné No Sex No Drugs, které začalo v polovině září a zastavilo se už na 14 štacích.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Jasná páka
neděle 9. listopadu 2014 15:30
(konec +- neděle 9. listopadu 2014 22:30)
Palác Akropolis
Praha (CZ)
Poslední dva koncerty Michal Ambrož, David Koller, Petr Váša, Radovan Jelínek, Marta Minárik a další odehrají v pražské Paláci Akropolis.

Jasná páka se v neděli vrátí, tam kde vlastně letos všechno začalo, v žižkovském hudebním stánku začátkem března pokřtili první oficiálním Černá deska. Pár měsíců na to parta bigbeaťáků natočila první oficiální videoklip na píseň Konec nočních toulek a zakrátko vyrazila na dlouhé turné po českých, moravských a slovenských klubech.

Náročná šňůra ovšem skončí stylově, dva koncerty v jeden den odkazují na dobu, kdy Jasná páka vznikla. V osmdesátých letech bylo zvykem pořádat koncerty v odpoledních hodinách. Ambrož, Koller a spol. proto první koncert 9. 11. odehrají už v 15:30. Druhý začne klasicky před 20. hodinou.

Obnovená Jasná páka nyní hraje ve složení Michal Ambrož, David Koller, Petr Váša, Radoslav Jelínek, Vladimír Zatloukal, Marta Minárik, Pája Táboříková a Magdalena Krištofeková.„Na začátku obnovení Jasné Páky byla pouze chuť občas si zahrát staré „pecky”, nové písně jsme začali tvořit až postupem času. Nová deska Jasné páky vznikala již delší dobu a tvořila se tzv. po kouscích de facto již od jejího znovuobnovení v roce 2008. Impulsem k přípravě jejího vydání bylo loňské turné při příležitosti 30tého výročí známého paličského článku „Nová vlna se starýmobsahem“ v bolševickém plátku Tribuna,“ říká Michal Ambrož a dodává: „Stále platí jasný vzkaz všem komunistům: “Pal vocud’"

www. jasnapaka.czDodal: Pavel Eichler
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 4. 11. 2014 11:00
Chovancová, Michaela. 2014. Jasná páka zakončí turné v Paláci Akropolis v Praze. Vychytané.cz. [Online] 4. 11. 2014. [Citace: 7. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8439. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Jasna-paka-zakonci-turne-v-Palaci-Akropolis-v-Praze
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.1s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.85.190
Serverový čas: středa 7. prosince 2022 13:49