Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Luno a Android Asteroid chystají nové desky

Dvě nové, zajímavé desky se aktuálně rodí na Hithit.cz. Skupina Luno zpěvačky Emy Brabcové chce vydat akustické "best of" album a s novinkou jsou ve studiu také Android Asteroid muzikantů Tomáše Konůpky a Honzy Pospíšila.
Přidat na Facebook
Kapela LUNO v čele s Emou Brabcou se po třech albech rozhodla vydat speciální album vybraných písní v akustické podobě (http://www.hithit.com/cs/project/904/luno-akusticka-deska-na-vinylu). „K rozhozhodnutí nahrát desku unplugged došlo záhy po odehrání dvou akustických koncertů na začátku roku 2014. Ohlasy na obě akustická vystoupení byly veskrze až překvapivě pozitivní, tak jsme si řekli, že období těhotenství frontmanky Emy, které znamenalo koncertní pauzu, překleneme tímhle nahráváním,” vysvětluje kapela vznik nápadu.

Celý proces nahrávání ve studiu a výroby vinylů je však finančně náročný, a tak se kapela otočila pro pomoc ke svým fanouškům prostřednictvím crowdfundingového portálu Hithit.cz Z rozmanitých odměn, které na přispěvatele čekají, je na výběr například celá dosavadní diskografie, předplatné nového vinylu či možnost nechat se týden budit Emou po telefonu zazpíváním vaší oblíbené písničky.Začátkem prosince chtějí fanouškům poslat novou desku i Android Asteroid (http://www.hithit.com/cs/project/928/android-asteroid-ikaros). Pokud se jim do té doby podaří na Hithit.cz shromáždit potřebné peníze, deska s názvem Íkaros vyjde na CD a vinylu, zvukovou podobu jí dá Tom Coyna z Sterling Sound New York a obal opět vytvoří talentovaný grafik Pavel Fuksa. Křest je naplánovaný na 18. 12. do Lucerna Music Baru. „Na desce se podílejí všichni blízcí Android Asteroid: Viliam Béreš , Marta Minárik, Lukáš Martinek, Annamaria d'Almeida, Josef Fečo, Jan Steinsdorfer a další, dosud tajní hosté,“ říkají Asteroidi.Další zajímavé projekty najdete na www.hithit.cz

Dodal: Pavel Eichler
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 31. 10. 2014 10:00
Chovancová, Michaela. 2014. Luno a Android Asteroid chystají nové desky. Vychytané.cz. [Online] 31. 10. 2014. [Citace: 4. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8429. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Luno-a-Android-Asteroid-chystaji-nove-desky
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.079s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.56.9
Serverový čas: neděle 4. prosince 2022 23:36