Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Nouvelle Prague letos poprvé udělí ceny

Showcase festival a hudební konference Nouvelle Prague, který se uskuteční již 7. a 8. listopadu v prostorách pivovaru Staropramen na pražském Smíchově, vyhlašují ve spolupráci se společností Eventim první ročník Cen Nouvelle Prague.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Nouvelle Prague - den první
pátek 7. listopadu 2014 21:00
(konec +- sobota 8. listopadu 2014 04:00)
Praha
Praha (CZ)
Ty jsou na způsob kdysi běžných cechovních společenství určeny subjektům aktivně činným na domácí hudebně podnikatelské scéně. Cenami chce Nouvelle Prague vyzdvihnout významné počiny nebo osobnosti, které v daném roce prokázaly výrazný přínos pro rozvoj a obohacení hudebně podnikatelské komunity. Ceny Nouvelle Prague se budou letos udělovat v následujících kategoriích:

Venue roku
Cena je určena pro koncertní prostor bez ohledu na jeho velikost, který má zajímavou, osobitou a neotřelou dramaturgii, kam se všechny kapely chtějí vracet, kde návštěvník vždy najde nadstandardní servis, disponuje lidsky i profesně zdatným personálem a je po všech stránkách příkladným zařízením svého druhu.

Počin roku
Cena je odměnou za čin, který domácí hudebně podnikatelskou scénu posunul v daném roce nejvýrazněji kupředu. Může se jednat o novou dramaturgickou myšlenku, zcela nový hudební projekt, podnikatelský koncept, významnou inovaci nebo jakékoli výrazné překročení dosavadních zvyklostí, které naši scénu posunují dál.

Osobnost roku
Cena je určena člověku z oboru, kterému se v daném roce podařilo v jakémkoli směru výrazně překročit běžné standardy pracovních úspěchů. Může to být například agent nebo manažer, který výrazně posunul kupředu své klienty, mimořádně úspěšný pořadatel festivalu, autor zajímavého projektu nebo prostě jen významný promotér, po kterém nezbývá jen potopa.Hlasování o Ceny Nouvelle Prague je umožněno všem držitelům delegátských pasů Nouvelle Prague v daném roce s výjimkou zaměstnanců pořadatele, kteří se podílejí na organizaci akce. Po registraci a zakoupení delegátského pasu má každý účastník možnost nominovat kohokoli na Ceny Nouvelle Prague. Uzávěrka nominací je dva dny před začátkem Nouvelle Prague, tedy 5.11.2014. Z nominovaných vybírá pořadatel Cen 5 nejpočetněji zastoupených návrhů v každé kategorii, vzniklý shortlist s pěti jmény je zveřejněn den před konáním akce. Přímo na festivalu pak účastníci Nouvelle Prague hlasováním určí vítěze každé kategorie. Vítězové Cen Nouvelle Prague jsou vyhlášeni na slavnostním večeru v rámci Nouvelle Prague, jehož hlavním partnerem je společnost Eventim. Vyhlášení se koná v pátek 7. listopadu od 22 hodin v Paspově sále. Autorem vítězných cen je sklářský výtvarník Jan Huňát, provázet udílením cen bude moderátorka České Televize Lenny Trčková.

Festivalový program Nouvelle Prague kromě devíti zámořských showcasových kapel představí v roli headlinerů belgické Balthazar a domácí kapelu Zrní, která na festivalu pokřtí své nové album Následuj kojota, jako speciální host festivalu vystoupí britští The Feud.

Vstupenky na celý dvoudenní program Nouvelle Prague včetně konference jsou určeny pro všechny zájemce z řad široké veřejnosti. Zakoupit je lze po registraci na http://www.smsticket.cz/vstupenky/2557-nouvelle-prague-2014-delegate-pass.aspx za 1.190,- Kč. Jednodenní vstupenky pouze na festivalovou část jsou za 270,- Kč, dvoudenní vstupenka na festivalou část pak za 370,- Kč.

Více podrobnějších informací o Nouvelle Prague najdete na:
www.nouvelleprague.com
www.facebook.com/nouvelleprague
www.twitter.com/nouvelleprague
www.soundcloud.com/nouvelleprague
www.youtube.com/nouvelleprague
www.instagram.com/nouvelleprague

Dodal: Michal Rejzek
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 29. 10. 2014 18:00
Chovancová, Michaela. 2014. Nouvelle Prague letos poprvé udělí ceny . Vychytané.cz. [Online] 29. 10. 2014. [Citace: 7. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8419. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Nouvelle-Prague-letos-poprve-udeli-ceny-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.093s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.85.190
Serverový čas: středa 7. prosince 2022 14:22