Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Show Armin Only Intense se nekoná!!!

Ano, je to tak, Armin Van Buuren spolu se svojí show do Ostravy tento pátek nedorazí!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Armin Van Buuren
pátek 31. října 2014 21:00
(konec +- sobota 1. listopadu 2014 04:00)
ČEZ Arena
Ostrava (CZ)
Armin Only tým s politováním oznamuje, že kvůli problémům na straně promotéra akce, je nucen zrušit páteční téměř vyprodaný event Armin Only Intense. Zmíněné problémy jsou údajně zapřičiněny špatným finančním managementem a celkovým selháním organizace.

Fanoušci, kteří mají zakoupeny vstupenky na tuto akci, se mohou obrátit na Ticketportal (reklamace@ticketportal.cz) nebo přímo na promotéra Celebration.sk.

Samotný Armin je ze situace zničen, nicméně doufá, že fanoušci jej a jeho tým chápou v návaznosti na skutečnosti, které ze strany pořadatele nastaly, a za které AO tým fakticky nemůže. Všichni se i přesto všem fanouškům, kteří v pátek chtěli dorazit, omlouvají.

Oficiální vyjádření Armin Only Teamu z jejich webových stránek (v AJ) přikládáme níže.

,,It’s with great regret that we have to announce the Armin Only Intense show which was set to take place on Friday October 31 in Ostrava in the Czech Republic won’t be going ahead.

The show has been cancelled due to circumstances beyond our control. Malfunction and bad financial management by the local promotor Lubos Virag made production of the show impossible. If you’ve already bought tickets; any questions can be directed to Ticketportal via reklamace@ticketportal.cz or http://www.celebration.sk

Armin van Buuren regrets to announce the cancellation of the show in Ostrava on Friday October 31. Armin, issued the following statement: “Sorry to inform you this late regarding the cancellation of the Armin Only show in Ostrava. I understand any anger or upset, but I hope you all understand that I am completely devastated by this cancellation. I hope I will see as many of you as possible in the near future”.

We are very sorry for anyone who was planning on going to this show. We are just as disappointed as you are. Please accept our sincerest apologies.

Team Armin Only"
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 27. 10. 2014 22:30
Chovancová, Michaela. 2014. Show Armin Only Intense se nekoná!!!. Vychytané.cz. [Online] 27. 10. 2014. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8413. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Show-Armin-Only-Intense-se-nekona!!!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.102s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.192.52.167
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 20:37