Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Greg Dulli se svými The Afghan Whigs zahrají v Lucerně

Pamětníci skvělých koncertů téhle party, která vznikla v americkém Cincinnati v roce 1988, již nedoufali, že se s jednou ze zásadních skupin grungeové éry ještě někdy na pódiu setkají.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
The Afghan Whigs
pátek 13. února 2015 20:00
(konec +- sobota 14. února 2015 03:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
Pamětníci skvělých koncertů téhle party, která vznikla v americkém Cincinnati v roce 1988, již nedoufali, že se s jednou ze zásadních skupin grungeové éry ještě někdy na pódiu setkají.

The Afghan Whigs se rozešli počátkem nového milénia a dlouho to vypadalo, že slova frontmana Grega Dulliho, o tom že nemá v úmyslu s kapelou pokračovat, budou platit stále. Cesty bývalých spoluhráčů se však po čase opět protnuly, a tak se po deseti letech znovuobjevil band, jehož kombinace garážového rocku, grunge a punku je jedním z milníků rockové historie.

Comeback kapely má však na hony daleko k sentimentálnímu vzpomínání! Magická chemie Afghan Whigs stále funguje, koncerty jsou plné energie a letos kapela vydala u prestižního labelu Sub Pop (toho samého, kde počátkem 90. let nahráli tři alba, jež formaci ukotvily na scéně americké alternativy) nové album Do to the Beast.

Novou nahrávku chlapíci uvedli koncerty na legendárním kalifornském festivalu Coachella, čímž odstartovali velké světové turné.

27.října navíc vydali remasterovanou reedici svého slavného alba Gentlemen, které je nově doplněno o 17 nových tracků z nezveřejněných demáčů a živých vystoupení a název byl vzhledem k 21.výročí vydání alba pozměněn na Gentlemen at 21.

Loni The Afghan Whigs vystoupili na festivalu Rock for People a 13.února se jich tuzemští fanoušci dočkají znovu, tentokrát v intimní atmosféře pražského Lucerna Music Baru.

Vstupenky za 450,- Kč + poplatky budou k zakoupení od 31.10. na www.GoOut.cz, www.musicbar.cz a v sítích Ticketpro, Ticketportal a Eventim. Na pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku. Na místě v den koncertu za 550,- Kč.

Více info:
www.theafghanwhigs.com
www.facebook.com/TheAfghanWhigsOfficial
www.youtube.com/AfghanWhigsOfficial
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

Dodal: Michal Rejzek
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 29. 10. 2014 10:00
Chovancová, Michaela. 2014. Greg Dulli se svými The Afghan Whigs zahrají v Lucerně. Vychytané.cz. [Online] 29. 10. 2014. [Citace: 1. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8412. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Greg-Dulli-se-svymi-The-Afghan-Whigs-zahraji-v-Lucerne
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.065s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 35.172.224.102
Serverový čas: čtvrtek 1. prosince 2022 12:02