Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Poletíme? na turné s Děda Mládek Illegal Band!

Bendžo túr již odstartovalo. Chystají se další divoké večírky!
Přidat na Facebook
Taky už se k vám doneslo, že Poletíme? platí aktuálně za jednu z nejzábavnějších domácích koncertních kapel? Zaujalo vás to? Chtěli byste si to ověřit na vlastní oči a uši, ale prošvihli jste předchozí koncerty nebo byste si naopak rádi dali repete? Pak zpozorněte! Poletíme? totiž právě vyrážejí se svým Turbošansónem na druhou, rozsáhlejší část svého podzimního turné čítající celkem čtrtnáct koncertů, z toho dva "křtící" a osm společně s Děda Mládek Illegal Band v rámci Bendžo túr! Dnes, tedy v pátek 24. 10. to schytají Hořovice a den na to Mariánské Lázně.

Bendžo túr odstartovalo začátkem října v Ratajích a dle reakcí publika kapely dodržují , co slíbili tedy, "vydatný a bujarý večírek, kde alkohol teče proudem, lidé volají někomu, komu dlouho nevolali a přestávají brát telefony tomu, kdo jim stále volá…" Na atraktivnosti Bendžo túr přidává i fakt, že Děda Mládek Illegal Band koncertuje v klubech velmi v posledních letech velmi zřídka, když se většina koncertů odehrává na velkých festivalech, městkých slavnostech a firemních večírcích. Teď konečně budou zas fanouškům víc na dosah."Rozhodnutí vyjet na turné právě s Děda Mládek Illegal Band bylo do určité míry takovým, řekněme, chytrým spojením a má návaznost na to, v jaké situaci se momentálně kapela nachází. K Poletíme? si zatím našlo cestu hodně lidí, kteří se aktivně zajímají o hudbu, a my bychom teď rádi oslovili naší hudbou i ty ostatní. Myslím, že právě spojení s Děda Mládek Illegal Band by nám v tomhle ohledu mohlo pomoci," komentuje společné koncerty s Děda Mládek Illegal Band frontman Poletíme? Rudolf Brančovský v jednom z rozhovorů k novému albu a v jiném dodává: "Koncerty jsou vymyšlené tak, aby to byla divoká párty od začátku do konce. To znamená, že až se unaví jeden kůň, přijde druhej."

Kromě zmiňovaných Hořovic a Mariánských lázní se na tohle "dostihové" spojení mohou těšit ještě ve Valašském Meziříčí (8. 11.), Ostravě (20. 11.), Dvoře Králové (22. 11.), Praze (25. 11.), Kolíně (26. 11.) a Plzni (29. 11.). Zbývajících šest koncertů, jejichž kompletní výčet najdete v přiložené tiskové zprávě, se sice obejde bez Děda Mládek Illegal Band, ale rozhodně to neznamená menší porci zábavy.

Nakažlivého humoru i živelné energie mají Poletíme? na rozdávaní, dokazuje to mimo jiné zbrusu nové, koncertní energií prosycené album Turbošansón, stejně jako klip k pilotnímu singlu Mimochodem, který ne náhodou vznikl také na koncertě (podívat se na něj můžete zde:Na "speciální dávku" se pak chystá 18. 11. Brno a 25. 11. Praha, kde Poletíme? svou show vyšperkují ještě o křest nového alba. "Bude to taková společná večeře. Staré věci na zahřátí, pak polévka z hitů a Turbošansón jako hlavní chod. Dále pak zákusky a panáky v různých formách a množství tak, jak to máme rádi. Obsluhovat vás budou milí a krásní hoši, kteří vám nakonec podají párátko, a vy si vydloubnete masíčko, co vám zůstalo za zoubky a tajně ho spolknete. Blažení pak zavoláte 'účet prosím' a my přiběhneme s novým cédéčkem na stříbrném podnose a řekneme: 'Uctivá poklona'," láká frontman Poletíme?, který se netají tím, jak se celá kapela nejen na křty ale i celou druhou část turné těší.

Těšte se i vy! Takovýhle mejdan totiž jen tak nezažijete. Na věk ani žánrovou příslušnost při tom nehleďte, vždyť - jak říká Rudolf - "hudba Poletíme? může oslovit lidi napříč věkem i žánry, od metalistů po folkáče!"

Dodal: Lukáš Kadeřábek
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 24. 10. 2014 08:00
Chovancová, Michaela. 2014. Poletíme? na turné s Děda Mládek Illegal Band!. Vychytané.cz. [Online] 24. 10. 2014. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8406. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Poletime?-na-turne-s-Deda-Mladek-Illegal-Band!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.078s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 23:51