Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Transmission Seven Sins - poslední info a timetable

Závěrečné přípravy velkolepé show Transmission – Seven Sins jsou v plném proudu. Níže naleznete důležité informace, díky kterým letos prožijete ničím nerušený zážitek na akci.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
TRANSMISSION SEVEN SINS
sobota 25. října 2014 20:00
(konec +- neděle 26. října 2014 05:00)
O2 Arena
Praha (CZ)
VSTUPENKY
VIP vstupenky jsou vyprodané. Poslední základní vstupenky jsou k dispozici na www.transmission.cz a v síti Sazka Ticket www.sazkaticket.cz Vstupenky bude možné si také zakoupit v den akce, a to od 10h ráno na pokladnách O2 areny. Poslední Golden vstupenky mohou být také zakoupeny v O2 areně – na vstupu č. 10. Platba Eurem není možná. Pouze v českých korunách, nebo kreditní kartou. Abyste se vyhnuli pozdějším nedorozuměním, silně vám doporučujeme zakoupit vstupenky pouze prostřednictvím oficiální prodejní sítě.

VÝMĚNA PAYLOGIC E-TICKETŮ
E-tickety od Paylogic musí být vyměněny za originální Sazka vstupenky na pokladnách Paylogic – před O2 arenou. Jedná se o pokladny 1-4 v severní části O2 areny. Vstupenky si můžete vyměnit od 17:00 – do 02:00. Po druhé hodině ráno už bude výměna probíhat pouze na vstupu č. 31 – viz mapa.

GUESTLIST

Guestlist najdete na pokladně č. 5, která bude otevřená od 19:00 do 5:00. Viz mapa.
ČAS OTEVNŘENÍ ARENY
Brány O2 areny se otevřou ve 20:00. Hrát se začíná ve 20:00, opening show je ve 21.30 hodin. Ujistěte se, že přijdete včas a nenencháte si ujít velkolepé otevření! Také můžete využít občerstvení a aktivity před arenou, které se otevírají v 17:00 hodin. Transmission končí v 06.00 hodin nového/zimního času. Hlavní vchod pro držitele základních vstupenek najdete na severní straně. Držitelé VIP vstupenky mají přístup do O2 areny přes vchod č. 1 na severní straně. Držitelé Goldenticket mají vstup č. 9 na severní straně. Vstupenku můžetet použít pouze na vstup do O2 areny – není možné akci opustit a opět se vrátit.

TIME TABLE
20:00 – Vstup otevřen
20:00 | Thomas Coastline (warm up)
21:30 | Alex M.O.R.P.H.
22:45 | Solarstone
00:00 | Giuseppe Ottavian Live!
01:15 | Transmix od Rank1
01:30 | Markus Schulz (ve 3h ráno se čas vrací o hodinu zpět, set tedy trvá 1h a 45 min)
02:15 | John O´Callaghan
03:30 | Photographer
04:45 | Bryan Kearney
06:00 | END (nového – zimního času)
Večerem provází: MC Da Silva
VJs: Vision Impossible

ŠATNA
Šatna pro majitele běžné vstupenky stojí 50 Kč nebo 2 Eura a nachází se ve 4. patře. Dostanete se k ní přes eskalátory v severním foyer. K dispozici je omezené množství (600) skříněk, do kterých se vejdou 4 bundy. Pronájem skříňky stojí 200 Kč / 10 EURO + 100 Kč / 5 EURO depozit, který bude vrácen při vrácení klíče. Do své skříňky pak máte přístup celou noc. Vzhledem k omezené kapacitě Vám doporučujeme přijít včas, abyst měli možnost pronajmout si skříňku.

VIP ŠATNA
VIP šatna se nachází v přízemí v severním foyer a je zdarma pro držitele VIP vstupenky – viz mapa.

HLADINA HLUKU
Hladina hluku se na akci pohybuje mezi 102 a105 decibely. Abyste si chránili svůj sluch, doporučujeme vám vzít si špunty do uší.

TRANSMISSION OBLEČENÍ A DOPLŇKY
Stánek s Transmission Merchandise najdete za info stánkem – viz mapa. K dostání budou trička, čepice s logem Transmission, brýle atd.

DRŽITELÉ TRANSMISSION TETOVÁNÍ A TRANSMISSION AMBASSADOŘI
Pokud máte TM tetování, nebo jste ambassadorem, najdete svou akreditaci na vchodu č. 31. Poté, co předložíte svůj doklad totožnosti a poté, co si zkontrolujeme pravost Vašeho tetování (neplatí pro ambassadory), budete vpuštěni do arény.

MINIMÁLNÍ VĚK
Minimální věk pro vstup do areny je 18 let. Pro více informací o návštěvním řádu se podívejte na stránky: http://www.o2arena.cz/cz/arena/navstevni-rad/

TOALETY
O2 arena nabízí dostatek toalet, které jsou k dispozici zdarma. Pro VIP hosty jsou k dispozici také VIP toalety, které se nachází na západní straně, poblíž KARE VIP Lounge.

PLATBY V O2 ARENĚ
Platby v O2 areně jsou přijímány pouze v hotovosti. V severním foyer areny se nachází bankomat. Raději si vyberte dostatek českých korun v předstihu, ať se pak vyhnete frontám a problémům při placení. Na barech můžete platit i Eurem, v kurzu 23Kč za 1 Euro. Platby kreditní kartou nejsou možné.

PARKOVÁNÍ
Pro parkování můžete využít parkoviště, které se nachází v bezprostřední vzdálenosti O2 areny. Přečtěte si pečlivě následující informace: http://www.parking-arena.cz/cs/home.php.

TAXI
V průběhu celé noci budou před O2 arenou stát taxíky – najdete je poblíž hlavního vchodu – v ulici Ocelářská.

VEŘEJNÁ DOPRAVA
O2 arena se nachází v ulici Českomoravská č. 2345/17, Praha 9. Vedle O2 areny je stanice metra ”Českomoravská”. Dále zastávka tramvaje a autobusu. Vlakové nádraží “Praha –Libeň” se nachází v pěší vzdálenosti od areny. Více info o dopravě na a z areny najdete zde: http://www.o2arena.cz/cz/arena/doprava-a-parkovani/CESTA VLAKEM – SLEVA NA REGIOJET
Pokud jedete na akci vlakem, připravili jsme pro majitele vstupenky na Transmission exkluzivní nabídku – slevu 100 Kč od Regiojetu. Zašlete nám email na transmission@unitedmusic.cz Nezapomeňte vyplnit své jméno a příjmení, email, do předmětu napište “REGIOJET 2014″, a do zprávy napište: „Mám zájem o slevový kód na cestu vlakem Regiojet.“ Nabídka platí pro trasu: Návsí, Třinec, Český Těšín, Havířov, Ostrava Stodolní, Ostrava hlavní nádraží, Ostrava Svinov, Hranice na Moravě a Olomouc do Prahy a zpět.
Po odeslání zprávy na email transmission@unitedmusic.cz obdržíte do 12 hodin dva slevové kódy: jeden na slevu 50 Kč na cestu tam a druhý na slevu 50 Kč na cestu zpět. Jízdní řády naleznete na REGIOJET.CZ

FOTKY A VIDEO
Abyste si mohli zvěčnit všechny speciální okamžiky na Transmission, je možné si s sebou vzít mobilní telefony / kompaktní digitální fotoaparáty. Profesionální fotoaparáty (s výměnnými objektivy) a videokamery mohou používat pouze lidé, kteří obdrželi speciální akreditaci (tyto akreditace už jsou uzavřené a další se nevydávají).

KOUŘENÍ
Kouření je v O2 areně povoleno pouze na vyhrazených místech – viz mapa.

NENÍ POVOLENO !!!
Do O2 areny je zakázáno vnášet: vlastní jídlo a pití, drogy (tvrdé ani měkké), sklo, aerosolové rozprašovače,

LASEROVÁ UKAZOVÁTKA, hole, plechovky, plastové / PET lahve a ostré předměty, a jakýkoliv jiný předmět, který by mohl ohrožovat návštěvníky akce. Oblečení anebo jiné viditelné fyzické znaky na vzhledu, které vyjadřují explicitní politické, sociální hnutí a skupiny, jsou zakázány.

BROŽURA (BOOKLET)
Poté, co vstoupíte do O2 areny, obdržíte brožurku Transmission, kde najdete mapu areny, time table večera a také různé zajímavosti ohledně akce. Nepřehlédněte také zadní stranu, kde můžete vyhrát setkání s Markusem Schulzem pro 2 osoby!

SOCIÁLNÍ SÍTĚ
Celé dění před akcí, během akce a po akci můžete také sledovat prostřednictvím následujících kanálů:
Facebookový profil: www.facebook.com/Transmission.official
Twitter: www.twitter.com/TransmissionUM
Instagram: www.instagram.com/transmissionofficial
Pokaždé nezapomeňte používat hashtag: #TM14PRG

VOLNÝ VSTUP NA PRE PARTY S TRANSMISSION VSTUPENKOU – V PÁTEK 24.10
Transmission víkend pro Vás začne již tento pátek – na pre party v klubu Mecca. Pokud přijdete s Transmission vstupenkou do Meccy do 23:30 hodin, budete mít vstup zdarma. Pro line up a další informace prosím navštivte: http://bit.ly/TM14PREPARTY

TÝDEN PLNÝ SLEV
Během Týdne Transmission (od 22.10. – 29.10. 2014) můžete využít mnoha slev po celé Praze. Čekají Vás slevy ve výši 10-100% na výlety Segwayem, do restaurací a na relaxační aktivity – aby Váš zážitek z letošní pražské Transmission byl ještě lepší. Veškeré info naleznete zde: http://bit.ly/DISCOUNTSTMWEEK

ČASTO KLADENÉ DOTAZY
V případě, že máte nějaké dotazy, podívejte se nejprve do sekce ČASTÉ OTÁZKY na našem webu: http://transmission.cz/faq , nebo nám zašlete e-mail na adresu transmission (zavináč) unitedmusic.cz či zprávu na Facebookovém profilu Transmiossion.

PŘEJEME VÁM, ABY PRO VÁS BYLA LETOŠNÍ TRANSMISSION ÚŽASNÝM ZÁŽITKEM! UVIDÍME SE NA TANEČNÍM PARKETU.

Zdroj: Transmission
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 23. 10. 2014 15:00
Chovancová, Michaela. 2014. Transmission Seven Sins - poslední info a timetable. Vychytané.cz. [Online] 23. 10. 2014. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8397. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Transmission-Seven-Sins---posledni-info-a-timetable
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.103s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.77.106
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 18:11