Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Triphopoví Archive oznámili vydání nového alba

A k tomu také koncert v Praze a v Brně
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Archive
středa 18. března 2015 20:00
(konec +- čtvrtek 19. března 2015 03:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
Jiholondýnská kapela Archive oznámila podrobnosti o svém novém albu ‘Restriction’ a o mamutím evropském turné ‘Restriction 2015’.

Nové album následuje filmový projekt skupiny s názvem ‘Axiom’ , který vyšel letos a sklidil skvělý kritický ohlas - ‘Axiom’ byl vybrán na filmový festival Sundance v dubnu 2014 a v živém provedení zazněl na vyprodaném londýnském koncertě v Roundhouse a na jazzovém festivalu v Montreux.

Nové album ‘Restriction’ produkoval dlouholetý spolupracovník skupiny Jerome Devoise a Archive a album celosvětově vyjde 12. ledna 2015 na jejich labelu Dangervisit via [PIAS].

V rozhovoru o nové desce spoluzakladatel Archive Darius Keeler řekl “Naším cílem bylo natočit album s dvanácti jednotlivými a samostatnými skladbami, které všechny přicházejí z jednoho místa, ale jsou zároveň hudebně rozmanité a jedinečné.”
“Jedna z věcí, které na Archive miluji, je to, jak se dokážeme měnit a vyvíjet s každou novou deskou a jak bereme naše fanoušky na tuhle cestu. ‘Restriction’ je další část téhle cesty a já se už nemohu dočkat, až se o ni podělím s lidmi, kteří jsou pro nás nejdůležitější.”

První ochutnávka z alba ‘Restriction’ přichází ve formě tří singlů ‘Black And Blue’, ‘Kid Corner’ a ‘Feel It’, přičemž všechny tři vycházejí současně dnes (pondělí 20.října). Keeler o tomto počinu říká: “Chtěli jsme udělat desku, kde by byla každá skladba stejně silná. Myslím, že se nám to podařilo, a proto se nechceme soustředit na jeden jediný “singl”. Nejlepší by bylo vydat každou písničku jednotlivě a vydání tří současně umožní posluchačům udělat si o celém albu lepší představu. A také to není pro Archive ůplně typické, což má určitě své kouzlo!”

Videoklipy všech tří skladeb je možné zhlédnout na webových stránkách kapely.

Fanoušci si mohou singly stáhnout nebo si album předobjednat a tak získají všechny tři singly najednou z iTunes. Během roku 2015 vyjedou Archive na turné po Británii a Evropě s jeho první částí, která odstartuje v Amsterdamu 20.února.

Turné ‘Restriction 2015’ bude největší a nejambicióznější živou produkcí skupiny v její historii a v rámci každého koncertu budou mít návštěvníci možnost vidět film Axiom, který bude před vystoupením promítán.

Darius: “Koncertní provedení je pro Archive velice důležité, snažíme se každé turné udělat jedinečné a zvláštní, myslím, že tentokrát bude laťka hodně vysoko, už se nemůžu dočkat, až fanouškům předvedeme novou show!”

Na novou show Archive se mohou těšit i čeští fanoušci. 17.března kapela vystoupí na brněnské Fléďě a 18.března v pražském Lucerna Music Baru.

Lístky na všechny koncerty, včetně pražského a brněnského představení budou v prodeji v pátek 24. října v 9.00.

Pražský předprodej bude probíhat na www.GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal, Eventim a na webu www.musicbar.cz

Více info na:
www.archiveofficial.com
www.facebook.com/archiveofficial
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

Dodal: Michal Rejzek
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 22. 10. 2014 12:00
Chovancová, Michaela. 2014. Triphopoví Archive oznámili vydání nového alba. Vychytané.cz. [Online] 22. 10. 2014. [Citace: 5. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8383. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Triphopovi-Archive-oznamili-vydani-noveho-alba
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.07s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.77.106
Serverový čas: pondělí 5. prosince 2022 01:53