Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Kapela Zrní chce na vinyl svého kojota

Kapela Zrní chce s pomocí Katalyzátoru a fanoušků vydat na vinylu rozšířenou verzi nového alba
Přidat na Facebook
Nové album kladenské folkrockové hudební skupiny Zrní Následuj kojota vzbudilo velmi příznivé reakce a kapela by jej ráda vydala i na vinylu. A to dokonce v rozšířené verzi, na dvou LP, ve vizuálně nevšedně pojatém obalu z dílny výtvarníka Aleše Fulína. Realizaci smělého nápadu ovšem brzdí nedostatek peněz, kapela se proto rozhodla oslovit své příznivce prostřednictvím Katalyzátoru (www.katalyzator.cz), nové české platformy pro crowdfunding, s výzvou, zda by pomohli uskutečnit nápad vydat „kompletní kojotí svět na dvojvinylu“. Podaří-li se do půlky listopadu vybrat cílovou částku 120 000 Kč, odměnou přispěvatelům bude nejen dobrý pocit, ale také některá z atraktivních odměn, odstupňovaných podle výše příspěvku. Například podepsaný plakát, CD či 2LP Následuj kojota s podpisy Zrní, fotbalový zápas s kapelou nebo soukromý akustický koncert.

„Minulý album jsme poprvé vydali i na vinylu. A měli jsme z toho velkou radost. Byl to jeden ze splněnejch snů. Mít tu DESKU, tak jak je měli naši rodiče, když jsme byli dětma a pouštěli si Pink Floyd a Beatles a Mertu, Doors. Klasika! O tom, že bychom na vinylu chtěli mít i Následuj kojota jsme ani chvilku nepochybovali. Vinyl je krásnej předmět, k tomu celej ten obřad, když si ho člověk pouští. A ten zvuk! A ty další zvuky kolem, šumění a praskání a točící se deska a dosedající jehla a velikej obal… Všem, kteří nám jakýmkoli dílkem pomůžete, moc děkujeme!“ vzkazují členové Zrní.Následuj kojota je čtvrtým řadovým albem skupiny, která v roce 2012 získala cenu Anděl za Objev roku. Plánovaná rozšířená „vinylová“ verze bude obsahovat kromě dvanácti písniček z CD ještě další, které vznikly ve stejném období. Řečeno slovy Zrní: „Jako celek tvořej všechny ty písničky kompletní svět, kterej se nám pod rukama zrodil.“

Více na: http://www.katalyzator.cz/projekt/1-rozsirena-verze-nasleduj-kojota-na-2lp

Dodala: Alice Titzová
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 17. 10. 2014 12:00
Chovancová, Michaela. 2014. Kapela Zrní chce na vinyl svého kojota. Vychytané.cz. [Online] 17. 10. 2014. [Citace: 7. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8367. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kapela-Zrni-chce-na-vinyl-sveho-kojota
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.117s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.85.190
Serverový čas: středa 7. prosince 2022 14:54