Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Line-up na Citadelu s Ferry Corstenen je komplet!

FERRY CORSTEN míří na únorové vydání akce CITADELA! Holandský král elektronické hudby, fenomenální DJ a producent, navštíví brněnskou akci Citadela, aby vám předvedl své mistrné umění a vytříbenou komunikaci s publikem. Po Tiestovi a Paulu van Dykovi je to třetí hvězda světového významu, která dorazí do Brna, a to 13. února 2015 do Bobycentra. Dále dorazí italský Giuseppe Ottaviani, který se představí jako liveact, irský tech/trance řezník Bryan Kearney, domácí špičku zastoupí Lucca, Michael Burian a projekt Matamar.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
CITADELA 2015
pátek 13. února 2015 19:00
(konec +- sobota 14. února 2015 06:00)
Boby Centrum
Brno (CZ)
Další vydání oblíbené party Citadela zná své datum, místo konání a nyní i kompletní line up. 13. února se opět rozezní Bobycentrum v duchu kvalitní elektronické hudby, kdy celému večeru bude kralovat legenda holandské taneční scény, fenomenální DJ, producent a miláček publika, který je jedním z nejoblíbenějších představitelů holandské elektronické a energické taneční hudby.

Tento 40ti letý rodák z Rotterdamu má za svoji 20ti letou kariéru na svém kontě několik desítek světových ocenění, namátkou - „nejlepší producent roku“ na Ericsson Music Awards, „nejlepší trancový DJ“ na Ibiza DJ Awards, pravidelně je hodnocen jako jeden z 10ti nejlepších DJů světa. V anketě DJ MAG již mnohokrát držel přední pozici do 10. místa oblíbenosti, mnohokrát obsadil 5. nebo 6. místo této oblíbené ankety. Po celém světě respektovaný DJ, producent a remixér jmen jako Duran Duran, Moby, Public Enemy či U2, je jednou z nejzásadnějších postav světové tranceové scény, který se zároveň podílel na utváření celé její podoby – pan FERRY CORSTEN!

Za více než 20 let na taneční scéně si Ferry Corsten vybudoval velmi silnou pozici – díky obrovské oblibě u fanoušků, ale hlavně díky své neutuchající energii a práci, které se stále věnuje naplno. Za sebou má celou řadu vlastních producentských kousků, mnoho ko-produkcí, několik autorských alb, spolupracuje se známými zpěváky, skupinami a hudebníky (za zmínku pak stojí U2, The Killers, Faithless, Moby, nebo William Orbit), věnuje se charitativní činnosti a samozřejmě, vystupuje na všech zásadních světových eventech.
Dalším z hvězdného zahraničního obsazení únorové Citadely bude opět velmi výrazná a známá postava taneční scény, která si za mnoho let svého neúnavného a cílevědomého působení na poli tranceové hudby získala srdce mnoha tisíců fanoušků po celém světě. Italský DJ a producent, známý z projektu NU NRG, kde působil společně s Andrea Ribecou a Giacomem Miccichém, se kterými ve svých počátcích vydával první tracky u respektovaného Paul van Dykova Vandit Records. Autor celé řady skvělých remixů, vlastních tracků a celkem tří alb se od roku 2005 věnuje také své sólové kariéře a je dodnes jedním z nejzásadnějších DJů tzv. „pure trance music – GIUSEPPE OTTAVIANI.Třetí ze zahraničních hvězd Citadely pochází z Irska a právem se řadí mezi nejoblíbenější jména tech-tranceového nebe. DJ, který svou kariéru započal v roce 2000 se záhy vryl fanouškům do širšího povědomí díky pravidelnému vysílání svých show na rádiích Energy FM a Kiss FM. O několik málo let později vydává spolu s kamarádem Johnem O’Callaghanem svůj producentský debut Restricted Motion, který z něj dělá záhy ostře sledovanou postavu novodobé taneční scény. Svůj talent a nadšení tento DJ potvrdil i na budoucích vydaných deskách, kdy mu vychází i autorské tracky a remixy pro mnoho zvučných jmen. Na Citadele se představí neúnavný dříč, který si svým charismatickým vystupováním dokáže okamžitě získat publikum na svou stranu – BRYAN KEARNEY!Celé obsazení pak doplní špička domácí taneční scény – majitel labelu Bohemian Records, autor celé řady skvělých tracků a ikona české elektronické hudby, Michael Burian. Nebude chybět ani první dáma a nejoblíbenější DJka České republiky, Lucca a duo Matamar.Vstupenky na tuto událost exkluzivně nabízí předprodejní síť Ticketpro, a to od 499,- (vstupné se bude postupně zvyšovat, první vlna již VYPRODÁNA), 999,- za VIP po VIP GOLD s neomezenou konzumací za 2499,-.

Exkluzivní předprodej : http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/tanecni-elektronicka-hudba/1406321-citadela-2015.html
Facebook akce : http://www.facebook.com/CitadelaOfficial
Událost akce : http://www.facebook.com/events/256747067868086/

Dodala: Nina Fialová
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 17. 10. 2014 09:00
Chovancová, Michaela. 2014. Line-up na Citadelu s Ferry Corstenen je komplet!. Vychytané.cz. [Online] 17. 10. 2014. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8365. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Line-up-na-Citadelu-s-Ferry-Corstenen-je-komplet!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.102s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.65.63
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 02:52