Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Po vystoupení Maceo Plexe už noc nikdy nebude stejná

Maceo Plex aka Maetrik aka Mariel Ito je jedním z aktuálně nejvlivnějších producentů na elektronické scéně.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
BE 22: Maceo Plex @ ROXY
pátek 24. října 2014 21:00
(konec +- sobota 25. října 2014 04:00)
Roxy
Praha (CZ)
Soutěžilo se o Soutěžíme o 1x2 volné vstupy na 5.den oslav narozenin klubu Roxy s názvem BE 22, kde vystoupí jako headliner Maceo Plex. Akce se koná dne 24.10.2014.. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Špičková house i techno produkce a cit pro jedinečnou stavbu dj setů jsou důvody, proč se všem vyplatí sledovat každý nový počin tohoto americko-španělského leadera posledních let. V rámci páteční oslavy narozenin BE 22 ho doprovodí resident klubu Ushuaia, Švýcar Andrea Oliva.

"Hluboko v mechanických obvodech cizího hostitele známého jako Maetrik najdete složitou pavučinu jemnou jako prach připomínajících to, co by se dalo nazvat duší. Ta duše, které řídí a manipuluje každý pohyb svého hostitele, se konečně začíná objevovat. Její jméno je Maceo Plex." napsal Resident Advisor v roce 2010. Byl to rok, kdy Maceo opustil temnější stránku svého já Maetrika a posunul se více do končin, kde samotný feeling určuje, kam se hudba během další časové jednotky posune a co budou toužit ostatní následovat.Trend-setter a feeling maker je to, co charakterizuje nejlépe osobnost skrývající se za pseudonymem Maceo Plex. Releasy na labelech Cocoon, Dumb Unit nebo Minus, několik stěžejních alb počátku 21.století a nevyčerpatelný seznam remixů stojí za aurou, která ho poslední léta obklopuje. Cit pro moment, groove a atmosféru v místnosti, ve které působí, je zárukou, že každý večer v jeho společnosti dosahuje až eklektických rozměrů.

Kdo již Macea zažil, ví a kdo nevěří výše napsanému, měl by si to otestovat na vlastní duši. Noc už nikdy nebude stejná.

Macea Plexe v pátek podpoří skvělý producent a tvář úspěšné klubovky Ants v klubu Ushuaia Andrea Oliva a celou show bude doprovázet kreativní 3D video-mapping mezinárodní skupiny KinoCirkus.

ROXY: www.roxy.cz
http://www.facebook.com/MaceoPlex
http://www.andreaolivamusic.com

Dodal: Dan Bacho
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 14. 10. 2014 12:00
Chovancová, Michaela. 2014. Po vystoupení Maceo Plexe už noc nikdy nebude stejná. Vychytané.cz. [Online] 14. 10. 2014. [Citace: 7. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8354. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Po-vystoupeni-Maceo-Plexe-uz-noc-nikdy-nebude-stejna
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.075s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.85.190
Serverový čas: středa 7. prosince 2022 15:36