Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

The Antlers ve středu zahrají v Praze

Předskakovat jim bude Marika Hackman
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
The Antlers
středa 15. října 2014 20:00
(konec +- čtvrtek 16. října 2014 00:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
Marika Louise Hackman (narozená v roce 1992) je anglická zpěvačka, multiinstrumentalistka a skladatelka. Narodila se v Hampshire a bydlela v Devonu, Brightonu a Londýně. Má finský původ.

Hackmanová chodila do školy Bedales School, kde potkala Caru Delevingne. Spolu založili na krátkou dobu kapelu, kde Hackmanová hrála na bicí a Delevingneová hrála na kytaru a zpívala. Na stejné škole studoval také Johnny Flynn a tomu se hudba Hackmanové zalíbila. Pomohl ji podepsat smlouvu s labelem Transgressive a produkoval její debutový singl.

Jako teenager působila Hackmanová jako modelka pro firmu Burberry a v roce 2013 jela jako předskokanka Laury Marling turné po Austrálii a Evropě.

Hackmanová začala nahrávat své debutové album v roce 2014 s producentem Charlie Andrewem. Album by mělo vyjít koncem roku 2014. Její styl je popisován jako"English Folk" (v kontextu Nu-Folku nebo Indie-Folku), ale s něčím navíc: "temný folk” "s komplikovanějšími melodiemi a avantgardní produkcí, s mírně akcentovaným zpěvem.

"Byla jsem fanouškem nu-folku, když jsem byla mladší, ale teď se snažím dostat to někam jinam – mám ráda temnější a melancholickou hudbu,“ říká Hackmanová.

15.října se Marika Hackman představí jako předskokan The Antlers, kteří zahrají živě v pražském Lucerna Music Baru.

Připomeňme, že po mnoha skvělých recenzích svého nového alba Familiars (viz citace níže) a koncertním turné po Británii THE ANTLERS zveřejnili vizuálně objevné snové video k písni 'Refuge', uchvatné závěrečné skladby LP. Videoklip produkoval Morgan Beringer - vytvořil dílo, které připomíná oblaka barvy a světla, která se pomalu pohybují ve vodě.Kritické ohlasy na album Familiars vydaného na labelu Transgressive Records:

"Další existenciálně laděný skvost… Cicciho trubka vede, lemuje Silbermanův Buckleyovský zpěv a proměňuje agónii v něco, co se blíží extázi."
MOJO – 4 Stars ****

"Na svém pátém albu brooklynské trio dává prostor dechové sekci a klavíru… Ano, zní to povědomě, ale The Antlers mají stále dost skvostných trumfů v rukávu"
NME - 8/10

"The Antlers' na svém albu Familiars dodávají melancholii duši, s truchlivými dechy a střihanými kytarovými figurami Steve Croppera."
Guardian – 4 Stars ****

"Elegantní Familiars je deska, která se pohybuje svým vlastním tempem… Album, které vás rozpláče v rozostřených nočních hodinách a radostně nadchne v odpoledním slunci."
Clash - 8/10

"Tak dobrá deska, že zůstanete sedět s otevřenou pusou, čas se zastaví... Dílo klidné majestátnosti."
Sunday Express - 4 Stars **** (Album of the Week)

Vstupenky za 350,- Kč + poplatky jsou k zakoupení v sítích Eventim, Ticketpro, Ticketportal, Ticketstream a na webu www.musicbar.cz, v pokladně LMB pak bez poplatku. V den koncertu na místě za 430,- Kč.

Více info:
www.marikahackman.com
www.antlersmusic.com
www.facebook.com/theantlers
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

Dodal: Michal Rejzek
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 13. 10. 2014 18:00
Chovancová, Michaela. 2014. The Antlers ve středu zahrají v Praze. Vychytané.cz. [Online] 13. 10. 2014. [Citace: 27. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8349. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/The-Antlers-ve-stredu-zahraji-v-Praze
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.1s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.239.75.52
Serverový čas: neděle 27. listopadu 2022 13:07