Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Turné PSH a Prago Union vyvrcholí v Olomouci. Nesmíte tam chybět

Plná náměstí nažhavených hiphopových fanoušků, pulsující atmosféra, nezapomenutelný mejdan. Tak vypadají koncerty legendárních hiphopových kapel PSH a Prago Union na turné, které absolvují na Red Bull Tour Bus.
Přidat na Facebook
Ve středu 15. 10. tento výjimečný hudební zážitek dorazí do Olomouce na Horní náměstí, kde se od 18 hodin z Red Bull Tour Bus povalí vlna muziky a energie. Koncert je zcela zdarma a kromě zmiňovaných legendárních kapel, se můžeštetěšit i na ultimátního DJ Frikyho a jeho nové pecky.

Do Olomouce přijedou PSH a Prago Union na přání jejich fanoušků, kteří pro své město o prázdninách hlasovali na www.redbull.cz/tourbus. Do hlasování se zapojily tři tisíce lidí, kteří za to dostali nový mixtape od Mike Trafika a podívali se na aktuální klipy obou skupin Já to říkal a Hodinky s vodotryskem.PSH (dříve známí jako Peneři strýčka Homeboye) jsou jednou z nejznámějších hiphopových skupin u nás. Vznikli již v roce 1992 v Praze na „Jižáku v paneláku.“ Vydali tři regulérní alba (Repertoár, Rap´n´roll, Epilog) a dvě dema. Každý z členů kapely vydal několik sólových alb. Prago Union jsou projektem hudebníka Kato, který se na domácí hiphopové scéně poprvé zjevil ve formaci Chaozz. „Pragovka“ vznikla v roce 2002, dosud vydala šest alb, poslední dvě (Vážná hudba, Odložené chlebíčky) loni.Red Bull Tour Bus je unikátní hudební autobus, mobilní stage, která už tři roky „vozí“ stovky kapel a DJs na letní festivaly. Nyní poprvé vyráží do českých a moravských měst s nákladem aktuálního hiphopu.

Exluzivní videa a fotky z turné PSH a Prago Union na Red Bull Tour Bus najdete na www.redbull.cz

Dodal: Pavel Eichler
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 13. 10. 2014 08:00
Chovancová, Michaela. 2014. Turné PSH a Prago Union vyvrcholí v Olomouci. Nesmíte tam chybět. Vychytané.cz. [Online] 13. 10. 2014. [Citace: 26. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8347. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Turne-PSH-a-Prago-Union-vyvrcholi-v-Olomouci.-Nesmite-tam-chybet
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.079s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.192.254.173
Serverový čas: úterý 26. září 2023 21:57